Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan elegem van. Nem...

Komolyan elegem van. Nem tettem semmi rosszat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy házaspár 4 éve ismerjük egymást.

A pasival tök jól eldumálgatunk de a nő a hátam mögött lehord mindenek pedig nem ismer.Meg alig beszélgetünk a 4 év alatt.

Már engem bosszant hogy mindig néz mikor a férjével beszélgetek meg bunkózik pedig nem akarok a pasitól semmit csak szimpatikus.


2010. máj. 27. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha vennéd a fáradtságot és a nővel is beszélgetnél, nemcsak a pasinak jópofiznál, akkor nem hordana el mindennek.. Az nem indok,hogy a pasi szimpatikus.. 4 év hosszú idő, ha te tényleg nem akarsz a férfitől semmit, nem értem, miért szórakozol..
2010. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"tök jól eldumálgatunk"

tehát tetszik neked a pasi


ne dumálgass vele és nem lesz gond

2010. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfival eljópofizol, a feleségét meg levegőnek nézed... és még te csodálkozol, hogy a nő nem kedvel??!
2010. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ha én nem keressem a társaságát ő keresi az enyémet.

Nem vagyok hibás szerintem ha meg igen nem csak én.

2010. máj. 27. 11:26
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem nem értitek nem nézzem levegőnek én beszélgetnék vele is de ő aki bunkózik mindig.
2010. máj. 27. 11:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked sem tetszene ha a Te párod lenne el ilyen jól mással.
2010. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
DE NINCS KÖZTÜNK SEMMI!!!!!
2010. máj. 27. 11:40
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én sem nézném jó szemmel ha a párommal egy nő jól eldumálgatna én meg mintha ott sem lennék. itt neked kell úgymond udvariasnak lenni és bevonni őt is a beszélgetésekbe. én még véletlenül sem hoznám magam ilyen helyztebe, ne csodálkozz ha majd azt terjesztik hogy rá vagy állva a pasira.
2010. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem csak azt terjeszti hogy rá vagyok állva a férjére hanem hogy meg is erőszakolnám a szememmel ha lehetne.

Meg ilyenek

2010. máj. 27. 11:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
figyi, csak te tudsz változtatni a helyzeten. csak úgy beszélgess a férjével ha ő is ott van és vondd be őt is. vagy pedig teljesen hagy őket.
2010. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!