Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Nem baj?

Szerintetek ez normális? Nem baj?

Figyelt kérdés

Az öcsém 17 éves és csak nála idősebb haverjai vannak kb 20an felül. Ő is rocker és keresi azt a társaságot pl a múltkor egy kupac 30-35 év körüli csávó ott volt az úton mi meg pont együtt voltunk és mentünk haza ő meg elkezd velük beszélgetni én meg otthagytam, ő meg rá 2 órára jött haza. Nem tudom mit csinálnak, de még vele egykorúval nem nagyon láttam max 1-2vel ez normális dolog?

19/L


2010. máj. 25. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
normális.
2010. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?! Nem baj!
2010. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök jó. Mondjuk fura h 35 évesekkel haverkodik...de ha ő jól érzi magát :)
2010. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy idősebbekkel lóg. Jobb lenne ha a tizenéves haverjai vinnék a rosszba?

Talán egy 30-35éves már értelmes. Még ha nem is úgy néz ki:D nekem is van jó pár rocker haverom:)

2010. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rocker-kedvelő vagyok, de köztük is ugyanúgy vannak, akik 35 évesen is "bolondok".
2010. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt én is kicsit furcsának találom,hiszen nekem is inkább csak korombeli barátaim vannak,de ez az ő élete,és ha értelmesek,normálisak azok az emberek,valamint Ő így érzi jól magát,akkor nincs vele nagy gond.

Azt azért hozzáteszem,hogy ez csak egy bizonyos szintig elfogadható,normális kategória,mert például az elég furcsa,ha mondjuk valaki esetleg túl egy házasságon,gyereken,munkahelyproblémákon,meg egyáltalán az Élet nagy gondjain ugyanazon a szinten van gondolkodásilag,mint egy kamasz,és fordítva.Itt is van egy bizonyos határ.

2010. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is idősebb haverjaim vannak, és én is rocker vagyok. Ha jobban belegondolom, 23éves a legfiatalabb haverom. Olyan haverom, akivel nem "kényszerből" beszélgetek (pl. iskola), hanem jól érzem magam vele, és a barátom is 10évvel idősebb tőlem. Szerintem semmi probléma vele.

18/L.

2010. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*belegondolok
2010. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!