Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki soha nem...

Van itt olyan, aki soha nem volt még nyaralni itt?

Figyelt kérdés

Mi soha, de soha nem voltunk a családdal. Mégcsak a Balatonra sem, mert apa szerint az egy sáros pocsolya.

Meg az állatokra ki vigyázz, tök jó, hogy meg lehetett volna oldani.

17 évig vártam rá, hogy elmenjünk valahova. Innentől nincs igényem rá.

Az nem önzőség, hogy mert nekik nincs jó alakjuk, azért nem megyünk strandra? Nyáron mit kellene csinálni, ha nem strandolni? Senki nem nézi, hogy ki milyen kövér,nem foglalkoznak bele.


2017. aug. 20. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

a válaszokat olvasva érzem igazán át,hogy nekem milyen jó gyerekkorom volt.

Amikor még nem álltunk jól anyagilag akkor is gyűjtögettek annyit hogy egy párnapos nyaralás beleférjen. nekik fontos volt az hogy más helyeket is megismerjünk.

Azóta már nekem is saját családom van két gyerekkel.a férjem eléggé munkamániás,de évente egyszer időtszakítunk a nyaralásra,mert ennyit megérdemlünk..főleg a gyerekeink.

És nem kell mindig drága puccos külföldi helyekre gondolni.országon belül is vannak szuper helyek

2017. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

en soha nem voltam nyaralni es 27 eves vagyok

Balatonon nem voltam, budapesti vagyok, az autopalya matrica nagyon sokba kerul

busz szinten

2017. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

12-es! Mindent meg lehet oldani! Van vonat is. Rengetegen azzal mennek le a balcsira. A többi hogy mi drága csak kifogás.

Tudni kell kevés fizetésből is gazdálkodni.

Sok szegény család van akik 2-3 évente jutnak el a balcsira, de legalább megoldják.

2017. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Mi pont azért voltunk gyerekkorunkban sokfelé, mert apukámat gyerekként nem vitték nyaralni, mert sok volt a munka (mezőgazdaság) és nem tudtak volna elszabadulni a szülei. Szóval ha lesz gyereked, majd vigyed mindenfelé :)
2017. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

Vannak családok, akik:

-Mélyszegénységben élnek esélyük sincs erre

-Akiknek "van máshova tenni" (bár ez 17 év alatt eléggé érdekes indok)

-Akik egyszerűen nem szeretnek utazni (bár önzőség ezért a gyerektől is elvenni az utazás örömét)

-És akik azt hiszik, hogy egy utazás drága. Sokan tartoznak ide. Az utazás nem drága. Ott is lehet ugyanúgy főzni, nem kell étterembe menni, nem kell szállodába, hanem apartmanba hálni, nem repülővel utazni (hanem busszal), stb. Lehet keresgélni Bónuszbrigádon, ott már egynapos KÜLFÖLDI utak tízezer alatt is vannak.

2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Gyerekkoromban sehol nem voltam nyaralni,kirándulni ,szórakozni(pl:mozi). Mert alkesz szüleim mindenre sajnálták a pénzt. De piára meg cigire költeni arra nem sajnálták.


28/N

2017. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem a "nincs pénz" leginkább csak egy kifogás. Ha nem is Welnessezni, de egy sima 1-2 napos sártazós biciklitúrára, gyalogtúrára, hegymászásra mindenkinek kellene legyen ideje, pénze.


Mondjuk én anyámék is mindig a kifogásokat keresték. Fáradtak, kapálni kell a kertet, nincs pénzük.


Ráadásul anyám igazi önfeláldozó ember és aláveti magát a dolgoknak. Most is lenne hétvégi családi program, de ő nem jön el 2 napra mert mi van ha a Mamával történik valami, meg a kutya is beteg és ki vigyáz rájuk.

2017. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!