Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki soha nem...

Van itt olyan, aki soha nem volt még nyaralni itt?

Figyelt kérdés

Mi soha, de soha nem voltunk a családdal. Mégcsak a Balatonra sem, mert apa szerint az egy sáros pocsolya.

Meg az állatokra ki vigyázz, tök jó, hogy meg lehetett volna oldani.

17 évig vártam rá, hogy elmenjünk valahova. Innentől nincs igényem rá.

Az nem önzőség, hogy mert nekik nincs jó alakjuk, azért nem megyünk strandra? Nyáron mit kellene csinálni, ha nem strandolni? Senki nem nézi, hogy ki milyen kövér,nem foglalkoznak bele.


2017. aug. 20. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Vannak olyan családok, akik nem engedhetik meg magunknak a nyaralást, és van olyan, akik megtehetnénk, de akkor sem mennek. A párom családja ilyen, a szülei nincsnek túlzottan jóba, pontosabban semmilyen kapcsolatuk sincs egymással, külön szobába vannak, sosem beszélgetnek, így elképzelhetetlen egy normális családi nyaralás, teljesen felesleges is, ha nem akarnak együtt lenni.

De attól még el lehet menni nyaralni a barátokkal, mi most voltunk pl. a haverokkal az ország mesik felépen 4 napra kocsival, külön szobás szálláson össz-vissz 30ezerért, ezért elég egy hónapot diákmunkázni nyáron

2017. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Gáz vagy nem gáz de még én se voltam sehol nyaralni. 18 vagyok.
2017. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 dickharta ***** válasza:
86%
nem csak a családdal lehet menni! most,hogy már felnőttél. én 16 évesen voltam egy haverommal b.almádiban egy sátorral.
2017. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Én egyszer voltam 1 napot nyaralni a Balatonon, elvitt az osztálytársam családja. 30 éves vagyok
2017. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Én ugyan voltam nyaralni párszor, de gyerekkoromban tipikusan a kertben dolgoztam s ideoda mászkáltam s egy kis vályogházban laktunk, amiben víz sem volt. Nagyon élveztem, sokkal jobb és stresszmentesebb volt, mint egy átlagos nyaralás. Persze az is kell.

Most is olyan helyen lakom, ami alkalmas nyaralásra elutazás nélkül is. Azért jó lenne elmenni valahova... Néha meg is teszem, megyünk 1-2 falut... Az is valami.


A strandnak igazából semmi köze az alakhoz, a gyk-n tudtam meg, hogy egyeseknek igen.

2017. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan szomorúan olvasom hogy sokan még a balcsira se mentetek el.

Nem értem miért vártok a szüleitekre. Nem csak velük lehet lemenni. Pl osztállyal, barátokkal, rokonokkal. Kibérelsz olcsó szobát, bevásárolsz előre, hogy ne étteremben kelljen enni, szabadstrandon fürdesz. Olcsón kijön így egy hétvége. Pontosabban 2 nap.

2017. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Én tavaly 22 évesen voltam először nyaralni a barátnőmmel.

A szüleim gyerekként soha sem vittek el mert nem volt pénz, plusz a sok állat miatt sem volt megoldható. Amikor volt pénz akkor szintén az állatokra hivatkoztak, de ennek ellenére elmentünk párszor egy nagy kirándulásra reggeltől estig. Aztán amikor 18 éves lettem már nem is vágytam nyaralásra meg semmi, elvoltam a haverokkal velük utazgattunk erre arra de csak egy egy napra mentünk. A barátnőméknek van családi nyaralójuk a Balatonnál és amikor megtudta hogy még sosem jártam még a környékén sem mondta hogy akkor eljött az ideje és lementünk kettesben, ahogyan idén is voltunk, és a most következő hétvégén is lemegyünk 2 napra mert szabad lesz a ház és alapból ennyi jár nekünk.

Barátnőm sem volt gyerekként nyaralni csak amikor 15 éves lett akkor volt először a szüleivel akkor vette meg a család a nyaralót, ugye nagy a rokonság úgy dobták össze rá a pénzt.

2017. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Ja hát vagyunk, voltunk így egy páran. 15-16 lehettem mikor egy osztálytársam/barátnőm és családja meginvitált a Balcsira 1 hétre.
2017. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4%
Ausztria, Olaszorszag, Görögország, Anglia. De mar 7 éve nem voltam sehol sajna sok a munka, mióta felnott lettem. Jovore talan Bora Bora aztan 7 evig megint semmi. :D
2017. aug. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Felnőtt vagy, összegyűjtesz x összeget és elmész a haverokkal - hidd el, ezerszer jobb élmény mint az ősökkel :)
2017. aug. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!