Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hülyék?

Miért ilyen hülyék?

Figyelt kérdés

A barátom az anyjával él egy házban (nem, nem ő tartja el, más oka van, hogy együtt élnek) és a lényeg az, hogy nem messze lakik egy férfi. Valamiért jár hozzájuk az a férfi (nevezzük Pistának, a barátomat meg Janinak).

Szóval ez a Pista eléggé agresszív, labilis meg miegymás. Már a felesége is elvált tőle és egy másik férfival él amit Pista nem tud elviselni de közben az ex nejét is utálja. Rendőrségi ügyek is voltak már. Folyton Janiékhoz jár panaszkodni pedig már több éve elváltak. Ez csak egy dolog.. de nagyon sok más dologban hazudozik Pista és sokszor hetekig vagy akár hónapokig nem jár át Janiékhoz, csúnyán viselkedik velük és utána a semmiből megjelenik mintha misem történt volna.

Jani anyukáját már nem egyszer megverte! Úgy, hogy annak nyoma is volt... zúzódások meg ilyesmik. És Jani anyukája azt hazudta nekem, hogy megütötte magát és csak hónapokkal később mondta el az igazat. Volt amikor Pista fellökte, felpofozta meg ilyenek. Persze ezeket többnyire akkor csinálja amikor Jani nincs otthon vagy a közelben mert tőle tart egy kicsit. De Jani anyukája meg tűri! A zúzódásos sztorinál látleletet vetetett és feljelentette Pistát de Pista elkezdett fenyegetőzni, hogy vonja vissza és így nem is lett az ügyből semmi sajnos. Fogalmam sincs mivel tudta így megfenyegetni és miért vonta vissza. Egész nyáron nem ment át hozzájuk, köszönni is alig akart meg ha az ember kérdezte kiabált és csúnyákat mondott, most meg 1-2 hete időnként jelentkezik mintha tényleg semmi nem történt volna. Mintha az a kiabálás meg ilyenek nem történtek volna még. És a legszőrnyűbb, hogy Janiék is úgy viselkednek mintha minden rendben lenne. Persze mikor elkezdte Pista a hülyeségét, mondták Janiék, hogy többet nem fogják beengedni meg stb de annyiszor mondták már ezt... minden egyes alkalommal hagyják magukat hülyének nézni és rosszul esik ha át vannak verve. Én el nem tudom képzelni, hogy miért hagyják magukat de engem ez már nagyon zavar. Ugyan nem élünk együtt még de én Pistát a kapun se engedném be, bármit is akar. Főleg azután, hogy megverte az anyámat. Szerencséje, hogy nem engem ütött meg mert abban nem lett volna köszönet, az ezer százalék.

Már mondtam Janinak, hogy miért hagyják magukat újra és újra hülyének nézni meg miért hagyják, hogy megverje az anyukáját de nem mond senki semmit... csak a tipikus "hát..hát.. többet ilyen nem lesz" idegbajt kapok ettől. És azért mert folyton panaszkodnak, főleg az anyukája. Őt meg nem akarom már megbántani de néhányszor szebben megmondtam neki, hogy én biztos nem engedném be. Minek panaszkodik ha ugyanúgy beengedi már évek óta? Semmi hasznuk nincs belőle meg semmi. Folyton csak idegeskednek miatta a hülyeségei meg hazugságai miatt. Nekem már nagyon elegem van ebből és Pistát el se tudom viselni. Már szerintem ez látszik is rajtam ha ott van... kevés ilyen ember van de már köszönni is nehezemre esik.


Ne haragudjatok csak muszáj valakivel megosztanom. Szerintetek miért ilyen hülyék?


2017. aug. 17. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hülyének lenni alkotmányos jog!

.

Ha Janit, vagy anyját kérdenéd, miért ilyen hülyék, téged tartanának hülyének, hogy őket hülyének nézed.

2017. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szép stori! De feljelentést nem lehet visszavonni. Hivatalból lefolytatják a nyomozást!
2017. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Janinak (ha normális lenne) azon nyomban mikor kiderült hogy anyut elverte a Pista, alsóhangon le kellett volna bombázni a gyökeret úgy, hogy ha az anyuja megy az utcán és jön szembe a Pista akkor az átmenjen leszegett fejjel a túloldalra.
2017. aug. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen xarfaxú pasit rég ott hagytam volna,aki ennyire nem tud kiállni az anyjáért.Mert ha együtt élnek,bizony ki kell érte állni és a Pistát elküldeni a halál szerszámára. Küldjön verőlegényeket arra a csávóra, vagy valamit.
2017. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!