Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család nélkül lehet bírni az...

Család nélkül lehet bírni az életet? 16F

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 18:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akinek jo csaladja van nemet fog mondani, akinek alkoholista, eroszakos vagy barmi ehhez hasonlo az kapasbol igent. Az elejen biztos nehez lenne meg az utobbi esetben levonek is, de atveszelheto. Kerdezo, te meg ezt a tervet meg hanyagold 2 evig, addig max valami ismerosnel huzhatod meg magad. Kitartast! Tanulj ki egy szakmat, menj el dolgozni es berelj alberletet/egyetem mellett dolgozz. Minden megoldhato :)
2017. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én rájöttem hogy jó dolog ez a család, de csak 60 kilométer távolságból 1-1 délutánra :D

Egyetem idejében egy időben albérletes voltam, akkor volt az hogy péntek este indultam, vasárnap délután jöttem, néhanapján eltelefonálgattunk, de amúgy egyáltalán nem hiányzott. Most anyám költözött el, havonta 1-0,5ször látom, tökéletesen megvagyok nélkülük. Ha éppen távol vannak sokkal kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb, használhatóbb vagyok :D

2017. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Kérdező! Épp ezért írtam,hogy elmebetegek! Napi szinten lehet olvasni,hogy mennyi idióta van,akinek nem gyerek,még macska sem való! Szomorúsággal tölt el,mert nem bírom elképzelni,hogy lehet egy gyereket bántani,terrorban tartani! Én ezeket az egyedeket felakasztanám!"


Akkor egy csomó gyerek intézetben nevelkedne, pl én 10 éves koromtól intézetis lettem VOLNA, ha te felakasztottad volna anyámat és apámat.


Gyermek"védelmi" Intézet: csöbörből vödörbe. Túl kevés a szakember, túl sok az intézetis gyerek, így nem lehet felügyelni...

2017. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13# Én nem tudom mi van az intézetben,de amelyik gyereket terrorizálják,ütik ha kell,ha nem,szerintem még mindig jobb helye van ott!

Ha a rokonságomban lett volna ilyen,Én magamhoz vettem volna a gyereket az biztos! Rendesen összerezzenek attól,ha rágondolok,hogy fájdalmat okoznak egy ártatlan gyereknek! Nem még átélni!Borzasztó lehet,nagyon sajnálom ezeket a gyerekeket!

2017. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok ,apàm is àlandoan terorizalt ,lelkileg kikészûltem ,egy idegbeteg lettem tôle. 16évessen kôltôztem anyai nagymamàmhoz. Ô volt a mindenem ,pedig szigorubb volt. Neki kôszônhetem ,hogy ''lenyugodtam'' ,hogy haladtam az életben. Sajnos 5éve meghalt.

Anyumat szeretem ,egy a baj vele ,hogy igazàn sosem alt ki értem.

Lanyom amikor megszûletett ,haza kellett költôznôm. Még ithon lakok ,apam ugyan olyan mint volt. A lànyommal zsarol fojton. Ma pl kb egy ôràja belém kötött ,ûvôltôtt velem ,meg elhordott minden baromnak (az utobi idôbe nem szolok neki visza ,de most nem birtam megàlni ,hogy egy ilyen dologba belekôt). Aztan mondta anyamnak ,hogy ''mondtam hogy ki kell hivni a gyàmûgyet ,ezt meg kirakni a ...''

Anyam elkûldte a fenébe. Mind ezt a 2,5éves lànyom elôtt.

Még egy fél év kell mire elkôltôzûnk. A lànyom érdekébe is el akarok menni ,nem akarom ,hogy belôle is idegbeteget csinàljon.

Anyit hozàteszek ,meg nem ûtôtt még soha.

Meg mindig nôvérem volt az Atya Ûristen ,mindent megkapottt,mindig tàmogadta apàm.

Bird még ki ezt a kis idôt ,aztan költôz el valahogy. Tudom ,hogy nehéz.

De az ember ink egyedûl legyen ,mint egy ilyen csalàdban.

Sok sikert kîvànok.

N25

2017. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15ös vagyok ,elnézést a helyesîràsi hibàkért. Még nagyon ideges vagyok.
2017. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Semmi baj, köszi!
2017. aug. 15. 04:01
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

Erről a kérdésről az egyik barátom jutott eszembe...Neki nincs apja, de az anyja folyamatosan megkeseríti az életét. Rokonhoz nem tud elköltözni, mivel szinte senkivel nem tartják a kapcsolatot. Bízom benne, hogy minél előbb el tud majd költözni onnan.

Egyébként, szerintem ki lehetne bírni, főleg ha ennyire rossza helyzet. Talán még jót is teszel magadnak az egyedülléttel. Szerencsére én normális családban élek, de sajnos nem mindig becsülöm meg ezt, és ilyenkor néha szörnyű bűntudat kezd el gyötörni...16/L

2017. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18# Ezt szépen megfogalmaztad! :) Igen,sok gyereknek olvasni kellene pár ilyen sztorit és rájönnének ,hogy nem az a katasztrófa ha nem kapják meg a legmárkásabb cipőt vagy a legújabb telefont! Szörnyű,nagyon szörnyű gyerekkorok vannak,amit nem szabadna,hogy megtörténjenek!

Inkább ne adna az Isten ilyen embereknek gyereket,minthogy szörnyűségeket,terrort kelljen átélniük! :(

2017. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Én nem tudom mi van az intézetben,de amelyik gyereket terrorizálják,ütik ha kell,ha nem,szerintem még mindig jobb helye van ott!

Ha a rokonságomban lett volna ilyen,Én magamhoz vettem volna a gyereket az biztos!"


Az intézetekben ugyanez van. Kevés a nevelő, egymást terrorizálják a gyerekek, a kamaszok egymást (fiú lányt, fiú fiút) erőszakolják meg. Kvázi fiatalkorúak börtöne. Bár biztos akad kivétel is.


A rokonság megoldás, HA van, aki befogadja, és ha normális.

2017. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!