Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tényleg létezik olyan,...

Vajon tényleg létezik olyan, hogy valamit valamiért?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy nincsen olyan, hogy 100%-os boldogság, vagy elégedettség. Mondok egy példát. Egy ismerősöm (lány) gyönyörű, megkap mindent, körüldongják a srácok, a családja kedves, aranyos, összetartó jól állnak anyagilag, maga a lány is nagyon rendes; DE: a párkapcsolatai általában romokban vannak, és ettől sosem boldog igazán, mindig kifogja a rosszfiúkat.

Vagy: szintén egy ismerősöm (fiú): mind lelkileg, mind fizikailag vonzó, anyagilag is jól állnak, de a szülei szörnyűek, és ettől eléggé szenved.


De mondhatnék még sokféle variációt a környezetemből vagy a saját életemből. A lényeg, hogy sok ismerősöm, barátom van kívülről/távolról irigylésreméltó helyzetben vagy a kinézete vagy a lelke vagy a családja vagy az anyagiak vagy akármi más miatt. De ha valaki közel kerül hozzájuk, mindenhol találhatóak olyan problémák, ami miatt egyből arra gondolok, hogy nem biztos, hogy ezen az áron kellenének azok az előnyök, amikkel rendelkezik.


Ti mit gondoltok?

22L


2010. máj. 24. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Távolról mindig a másik élete tűnik jobbnak. Aztán ha közelebb kerülsz hozzá rájösz, hogy bizony neki is vannak problémái, nem is kicsik. Erre a legjobb mondat, amit valaha hallottam "Mindenkinek a saját keresztje a legnehezebb."
2010. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

persze. van kéglim, megvan mindenem, de ronda vagyok mint állat.

barátnőm meg csóró, de legalább jól néz ki. ez van.

nem tudom, melyik a jobb, mindenesetre szívesebben néznék ki jobban.

2010. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is az a mondás jutott eszembe,hogy mindenkinek megvan a maga keresztje.Neked is,másoknak is.
2010. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van...mármint,hogy nem lehet minden tökéletes.Én például tökéletes párkapcsolatban élek, de a családommal csak a probléma van...
2010. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!