Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni velük?

Mit lehet csinálni velük?

Figyelt kérdés

Az történt hogy az unokatesómnak (akit már olyan 10 éve nem láttam, csak felhívjuk egymást néha) meghalt az apja. Felkeresett hogy tudnék e vigyázni a gyerekeire mert nincs senki aki tudna rájuk vigyázni. Én persze beleegyeztem de nem tudom mi lesz mert ők se ismernek engem meg én se őket, 2 fiúról és 2 lányról van szó.

Fogalmam sincs mit csináljak velük meg mit lehet.

Mit lehet csinálni 7-15 év körüli gyerekekkel? Szerintetek mit fognak gondolni rólam? Nem vagyok szigorú senkivel. Nincs gyerekem.

27/F


2010. máj. 23. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ellesznek ők:] ne aggodj:D
2010. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó fej leszel, akkor nem gondolnak rólad semmi rosszat. Remekül lehet velük társasozni, zenét letölteni, zenét hallgatni, kártyázni - pókerezni, tollasozni, biztosan neteznek majd. Lehet, hogy még olvasni is szeretnek. Ez a korosztály egyébként már leköti magát, csak enni kapjanak .. ez vicc volt!
2010. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
7-15évseknek örülnék,mert már tudnak beszélni és van is már véleményük!üljetek le egy asztalhoz kajálni és beszélgessetek ne lássák rajtad,hogy idegess vagy mert, akkor nem lesznek közvetlenek veled!!ha kellemetlen lesz a beszélgetés kérdezd meg, hogy nekik mihez lenne kedvük aztán megy minden magától!csak lazán
2010. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szüleiktől, hogy mit szeretnek csinálni. Mennyi időről lenne szó? Szép idő van, menjetek fagyizni, sütizni vagy játszatok társast. Sok sikert.
2010. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kisebb testvéred sincs és nem nagyon voltak gyerekek még a közeledben:) Amikor veled lesznek ismerd meg őket, legyél velük barátságos. A kisebbeknek adj játékokat és játsz velük. A nagyobbakkal kártyázhatnál vagy nézz velük tévét, de fontos hogy ne félj attól hogy mit fognak rólad gondolni! Ha úgy csinálsz mintha a barátjuk lennél akkor meg fognak gyorsan szeretni. Sok sikert!
2010. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz néhány dvd-t, társast. vegyél nasikat esetleg mozi jegyeket stb! Nagyok ellesznek semmi extra nem kell nekik mert lehet azt tartanák furának.
2010. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dvdm van majdnem egy szekrénnyel :D

Csak a szomszéd gyerekek vannak a közelben..nekem volt egy öcsém de kb 14 éves korában meghalt, már csak egy nővérem van.

2010. máj. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!