Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha anyukád...

Mit szólnál, ha anyukád elolvasná a naplózott beszélgetéseidet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 14:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%

En haragudnek ra, mert en sem nezek bele az o dolgaiba.

meg talalna erdekes dolgokat, amik lehet nem tetszenenek neki :) Szoval jobb, ha nem teszi.

26/L

2010. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
87%
Azt se tudja mi az az msn, és le vannak kódolva a beszélgetéseim nem is véletlenül. És azt a jelszót senki nem találná ki.
2010. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
84%
Nekem van rajta jelszó. Már nem egyszer mondta, hogy vegyem le róla (perrrsze! még mit nem), mert biztos titkolni valóm van, stb. Nincs titkolni valóm, csak én sem szoktam kihallhatni, amit a barátnőivel trécsel telefonon, nem kutakodom a cuccai közt. Már ha a naplómat elolvasta, a naplózottamról leszakadhat!
2010. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon dühös lennék. Ez kb olyan, mintha mindig az ágy alatt rejtőzködne, ha beszélgetek valakivel. Egyébként meg valaki írta, hogy biztos azért "vetemedik" ilyenekre, mert nem őszinte a gyerek. Aha, lehet oka van rá. Mikor én otthon laktam, akkor baromi hamar megtanultam, hogy jobb, ha semmi bajommal nem fordulok anyámhoz, mert mindennek az a vége, hogy le vagyok bszva, én vagyok a hülye és nem mehetek sehova, nem telefonálhatok, ellenőrizgetnek stb. Hát még jó, hogy egy idő után semmit nem mondtam el neki, sőt.
2010. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
69%

Nekem dettó, mint a 14:35-ösnek. Kapnék egy pofont, van benne pár dolog..:) Égnék is, úgyhogy már nem lenne kedvem haragudni, amiért kutakodik. Annyi hülyeséget összebeszélek a barátaimmal msn-en, hogy azt jobb, ha nem látja senki.

17L

2010. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát eleve furcsállanám, ha anyám azért felosonna hozzám titokban, hogy elolvashassa, de ha meg is tenné, maximum röhögne, hogy barátnőmmel mennyi hülyeségről beszélünk (barátnőmnek a pasija olvasgatja kényszeresen a naplózott beszélgetéseinket, ezért fontos dolgokról nem is beszélünk msn-en, és marhára dühít az ilyen, mert ezzel nem csak barátnőm magánügyeiben turkál, hanem az enyémekben is), de amúgy szerintem mérges lennék, mert tényleg magánügy.
2010. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
64%
Nem mernek a laptopomhoz nyúlni, mert félnek, hogy tönkreteszik, másrészt jelszóval van védve, harmadrészt megbíznak bennem annyira, hogy nem nyomoznak utánam. Amúgy meg eltekintve ettől, ha megtenné, kiakadnék, hogy miért kutat utánam.Persze csak ha nincs semmi titkolnivalóm. Ha van, nehogy már nekem álljon feljebb.
2010. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
56%
Irtó dühös lennék, mert semmi köze hozzá. És pont az a fajta aki szereti tudni mindig a tutit...
2010. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
51%

Most miért kell lepontozni? Nem szubjektív válaszok jöhetnek erre a kérdésre? Mert szerintem igen. Amúgy a "pár dolog" alatt nem ilyen perverz, erkölcstelen dolgokra gondoltam, hanem olyanokra, amik tényleg a legnagyobb hülyeségek kategóriájában vannak.

15:01

2010. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is levan védve, mert anyuval közös gépet használunk, de szerintem alapba eszébe se jutna, mert nem olyan. ha igen meg asszem kiakadna azokon amiket talál.:D

19/L

2010. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!