Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Apukám és köztem majdnem olyan a kapcsolat mintha haverok lennénk. Simán lehülyézzük egymást és sok dolgot elmondunk egymásnak. Nem volt még velem annyira szigorú mint másokkal, persze ha a tanulásról van szó akkor nem haver szerű :D. Sokan mondják, hogy ez így nem jó mert nevel meg ilyenek. De szerintem ez pont így jó, én tudom hol a határ. Nem csinálok meg minden hülyeséget. Ő kamionsofőr és nyáron sokszor megyek vele és a haverjaival is "jóba vagyok". Imádom amikor mehetek vele, jó buli :D. Nektek mi a véleményetek róla?

13/L


2010. máj. 23. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez tök jó,hogy ilyen felhőtlen Apukáddal a kapcsolatod!!Végre valaki,aki nem csak szidja a szülőjét hanem kijön vele...:)Csak igy tovább,minden jót Nektek!!
2010. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nagypapám ilyen (apám nincs igazán),szintén kamionsofőr,imádtam vele menni,nem a szigoruságáról hires


nincs ezzel baj,akinek nem tetszik ne nézze...

2010. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy ilyen jó kapcsolatba vagytok! maradjon is ez így! ;)
2010. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én anyámmal vagyok így:DSztem ezzel semmi baj nincs ez nagyon is jó:)
2010. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Az én apám is kamionos, és kb ugyan ez van vele és velem... Bár engem néha irritál apám, de amúgy elég jól kijövünk, viszont a haverjait nem nagyon szeretem. 1-2 kivétel van.

16L

2010. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Anyummal mi ugyanilyenek vagyunk, szulo es egyben legjobb barat is szamomra. Amig tudod, hogy hol a hatar, addig rendben van.

Barcsak tobb gyerek lenne ilyen kapcsolatban a szuleivel!

2010. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mind2 szülőmmel így vagyok. 20 éves leszek, tanulok még, nem lettem ettől rossz ember.

Jobb, mintha rövid pórázon akarnának tartani.

2010. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az ilyen kapcsolatok,jók,de persze,tudnod kell,hogy hol a határ..Egy kicsit furcsa,hogy ilyen kapcsolat jött létre,apukád között,de meg kell értened,hogy ő mégis az apád,és neked külön társaságot kell kialakitanod,akkor is,ha azt gondolod,hogy ez igy jó...

Persze,mindenkinek megvan a saját véleménye...

2010. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én anyuval vagyok barátnő viszonyba, de ha lehülyézném, azthiszem még 19 évesen is szájonvágna.
2010. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól hangzik.
2010. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!