Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ideges lettem. Ti mit reagálná...

Ideges lettem. Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

A lányom barátja mondja, hogy ne menjen el hozzájuk hétvégén a lányom(vasárnap)mert vendégek lesznek náluk.Ezt az anyja mondta neki.Nem találkoznak sűrűen, mert a fiú 120 km-re lakik.

Kérdem tőle hogy kik lesznek ott.Nem tudja biztosan, de valószínűleg az anyja sógornője.

Azt tudni kell hogy regg.megy olyan 10 ora felé ér oda,és du 5 o körül jön el onnan.

Amikor ott van a lányom nemigazán foglalkozik velük.Vagy elmennek sétálni, vagy elvannak a fiú szobájában, stb..stb..

Nem hinném, hogy bármikor is gondja lenne vele.

Nem negy igényú, nem kell hogy bárki körbe ugrálja.A barátjához megy végül is...!

Én soha nem mondtam neki, hogy ne jöjjön ide bármikor is,pedig egy nagyon pici albérletben lakunk 3-an.

(ami azt takarja szoba konyha fürdő)

Nah, nem is tudom mit írjak még.Most hogy kiadtam magamból, jobb.

Ti is kiakadtatok volna?

Már csak azért is mert több mint egy éve együtt vannak, és én úgy tekintek a fiúra mint családtagra, hiszen a lányomhoz tartozik.

Véleményetek?

Köszi


2010. máj. 21. 19:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
ÉN irtam hogy a lányod párkapcsolata nem a tiéd, olvastam a másik kérdésed, arra is válaszoltam, hát elég gáz így már mit ne mondjak, szerintem az anyuka nem bírja a lányodat...
2010. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok Szerintem a gyerek egy beszari! Ha én látni akarom a másikat mindent elkövetek, hogy láthassam.

De majd rájön a lányod magától, hogy nem úgy viselkedik a srác ahogy kéne...

2010. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Így van nem az enyém.Csak mivel szertem a gyerekeimet, rosszul esik, ha bántják őt/őket.

Nme akarom a széltől is óvni őket, rá kell jönniük nekik is sokmindenre, meg kell tapasztalniuk, de az igazságtalanság az nagyon dühít.

Segítek nekik, mert tudom még nálam is szarabbul álnak.Ha megy a lányom mindig küldök sütit, ha fiú jön mindig felpakolva megy el...

Csak ezt a szegény fiút sajnálom...

ááááá mindegy is, mert csak dúl bennem a méreg

2010. máj. 21. 19:47
 14/20 anonim ***** válasza:
Hány éves a lányod? És a párja?
2010. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A fiú 20 a lányom 16.5.Ez az első kapcsolata.

Nem hozzá való egyáltalán..

De az idő minden megold.Csak néha nehéz kivárni.

Megérteném ha olyan család lennének, mint amilyen nem...

Olyan csiszolatlan gyémánt ez a fiú.Amikor megismertük, akkor iszonyat volt a modora.

Mióta "köztünk"vansokat változott.

Rengeteget beszélek vele msn, mondom mit hogy csináljon, beszéljen, stb,,,

látszik hogy úgy nőtt fel, akivel nemigen foglalkoztak.

Pedig nagyon jó lelkű.

Csak az a baj, hogy olyan amolyan ide teszlekm itt maradsz....(ez nem mindig hátrány)

2010. máj. 21. 19:56
 16/20 A kérdező kommentje:

Most megyek, mert jön ide beszélgetni a barátjával a lányom.De később még vissza jövök, érdekelnek nagyon a további komik.

Az eddigieket is köszi mindenkinek.

2010. máj. 21. 19:58
 17/20 anonim ***** válasza:

Védeni akkarod a lányodat ami természetes de túl komolyan veszed, úgyenezt mindenki átéli.

Volt olyan kapcsoatom ahol nem örült a család ha ott voltunk náluk, egy idő után már én se szeretm hozzájuk járni mert 1 kis lakásban kerülgetni az embereket idegesitő, amúgy kedvesek voltak.

2010. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ne foglalkozz ennyire ezzel a dologgal. Örülj, hogy a fiú rendes és hagyd, hogy maguktól oldják meg, ha problémájuk akad. Nem hiszem, hogy 16,5 éves korban annyira fontos lenne az "anyósjelölt" véleménye. A lényeg, hogy Neked tiszta legyen a lelkiismereted, már pedig úgy látom, hogy támogatod a gyerekeket. Viszont ne éld bele magad ennyire ebbe a dologba, hisz nagy a valószínűsége, hogy még sok rendes fiúval fog összeakadni a lányod, akik esetleg közelebb is laknak.
2010. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

emlékszem a másik kérdésedre is


van ilyen,nem tudsz vele mit csinálni...


gyakorlatilag engem se szivesen látnak pároméknál,mindig valami kifogás van (éjszakás az apja,takarit az anyja ugy nem láthatom a házat,ott a szomszédkutya és egyéb elképesztő dolgok)

de lakáson kivül nagyon akar velem találkozni mindig (csak 20 km-re lakok)

ugyhogy 99%-ban nálam vagyunk,már meguntam hogy mindig valami kifogás van

anyámnak nem is mondom,hasonlóan reagálna mint te (ösze se ismertetem őket inkább,minek)

2010. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

A másik kérdésem ezzel kapcsolatban az volt, hogy tudom hogy szegények, de nem annyira hogy ne tudnának enni adni a lányomnak.

Bele élem magam?

Nekem panaszkodik a fiú milyen az anyja...

A lányomnak rosszul esik, ahogy beszélnek viselkednek vele.Mit kéne tenni?

Vállat vonni?

Nyilván a legjobbat szeretném a gyerekemnek/gyerekeimnek..

Meghallgatom őket, ha tudok segítek.

Csakis azért húztam fel magam ennyire ezen, mert először nekem mondta a fiú, és tudom a lányom mennyire készül, és hogy a fiú mennyire várja.

Ma regg.azt mondta a lányom, hogy legszivesebben soha nem menne, de ugye a fiú meg nem tud jönni..

Persze megoldják....az ő dolguk.De ha bele vonnak, akkor nem fogok vállat vonni, hanem a lejobb tudásom, empátiám, és szeretetem vezérlésével segítek neki.

Kb ennyi.

Mindenkinek kösz a hozzá szólását, véleményét!

2010. máj. 22. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!