Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ideges lettem. Ti mit reagálná...

Ideges lettem. Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

A lányom barátja mondja, hogy ne menjen el hozzájuk hétvégén a lányom(vasárnap)mert vendégek lesznek náluk.Ezt az anyja mondta neki.Nem találkoznak sűrűen, mert a fiú 120 km-re lakik.

Kérdem tőle hogy kik lesznek ott.Nem tudja biztosan, de valószínűleg az anyja sógornője.

Azt tudni kell hogy regg.megy olyan 10 ora felé ér oda,és du 5 o körül jön el onnan.

Amikor ott van a lányom nemigazán foglalkozik velük.Vagy elmennek sétálni, vagy elvannak a fiú szobájában, stb..stb..

Nem hinném, hogy bármikor is gondja lenne vele.

Nem negy igényú, nem kell hogy bárki körbe ugrálja.A barátjához megy végül is...!

Én soha nem mondtam neki, hogy ne jöjjön ide bármikor is,pedig egy nagyon pici albérletben lakunk 3-an.

(ami azt takarja szoba konyha fürdő)

Nah, nem is tudom mit írjak még.Most hogy kiadtam magamból, jobb.

Ti is kiakadtatok volna?

Már csak azért is mert több mint egy éve együtt vannak, és én úgy tekintek a fiúra mint családtagra, hiszen a lányomhoz tartozik.

Véleményetek?

Köszi


2010. máj. 21. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Hát a nászodék elég bunkók.

Most mért baj az ha elmennek pár órára a fiúval?

Vagy náluk kötelező fakultatív programok vannak???

Mert ha nagymama, vagy ilyesmi jönne ok (de még akkor is), de a sógórnőék? Pfff... szánalmasak

2010. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az lenne, a lányod hogy reagált erre? mert ha ő csak némán tudomásul vette és nem idegeskedik, akkor nem értem, Te miért teszed.
2010. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a lányod ellen irányul, valószínűleg körülményes emberek, akik nem tudják kezelni, ha egymást nem ismerő emberek kerülnek össze náluk. Engem múltkor egy barátnőm akasztott ki ugyanezzel. Ritkán járok Budapesten, másfél éve nem láttuk egymást, és amikor felhívtam, hogy a szomszédban vagyok, felugrom hozzá néhány percre, akkor közölte, hogy nem ér rá, mert mindjárt jön hozzá vendégségbe a lánya keresztanyja. Na és akkor mi van? Én az ilyesmiből sosem csináltam ügyet, ha van nálam valaki, és jön még valaki, akkor összeismertetem őket, és hárman beszélgetünk tovább.
2010. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát végülis ez a lányod párkapcsolata nem a tiéd, az anyja ilyen, el kell fogadni.
2010. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ebben nincsen semmi rossz. Bár nem tudom, hogy mondta a srác, de tényleg lehet olyan helyzet, hogy nem jó, ha megy a barátnő.

Várj, most elolvastam újra...tehát nem az a bajod, hogy a srác mondta, hanem hogy az anyja? Hát tudod az anyósok már csak ilyenek....én másfél éve vagyok együtt a párommal (19 éves lány vagyok),, ő nagyon sűrűn van nálunk (kétnaponta legalább, van hogy sűrűbben, sokszor itt is alszik) én meg eddig összesen ha 7szer voltam náluk...ha a lányodat nem bántja, te ne kapd fel ezen a vizet. Menjen most hozzátok a srác. Ha most mondott először ilyet az 'anyós', akkor lehet hogy van rá oka. Ha meg sűrűn előfordul, bele kell törődni sajnos...

2010. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ő még nem tudja.Nagyon készül...Ritkán találkoznak.

Ez csak kifogás szerintem.

Nem értem én már ezt az egészet.

Msn beszélgetek a barátjával, és akkor mondta.

Én meg annyit mondtam neki még ne mondjon neki semmit, hátha változik a dolog.De nem szivesen engedem el.

Volt már más is.Írtam már ki kérdést ezzel kapcsolatban.Azt mondtaaz annya, hogy ne menjen, mert nem tud neki enni adni....

No komment.

Tudom hogy szegények(én is)(két gyereket nevelek egyedül)

de ez már tulzás.Persze akkor is elment a lányom, és persze hogy kapott enni..

2010. máj. 21. 19:29
 7/20 A kérdező kommentje:
Most derült ki, hogy a fiú nem is ismeri azt a pacákot, aki megy hozzájuk...
2010. máj. 21. 19:31
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is ez volt. Sajna a szüleim ilyenek. Elmondták, hogy nem szeretik, ha a párommal ott vagyunk nálunk, mert kerülgetni kell minket. Hát kösz, gondoltam magamban. Aztán persze kibuggyant belőlem, elmondtam a páromnak, és onnantól kezdve nem volt hajlandó eljönni hozzánk, csak nagyon párszor. Azóta már elköltöztem otthonról. Tizsta gáz, hogy az embernek ilyen szülője van. Pedig nem voltunk útban, hogy lettünk volna?!
2010. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok Tudod mit? Én a lányod helyében nem is mennék oda... Ahol 3-nak ott 4. nek is jut egy tányér leves, ez már csak hozzáállás kérdése. De szerintem a nő nem csípi a lányodat, mert elviszi az ő pici fiát, meg különben is...

Inkább hívja ő a fiút.

2010. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mindig az van, hpog nincs rá pénzük, hogy eljöjjön a fiú.Pedig nem ül itt minden hétvégén, gondolhatjátok.

Azért menne most alányom is, mert legutóbb a fiú volt.(És mivel mi ingyen utazunk ő megy/menne sürübben)ahogy mi megbeszéljük.

Annyira elegen van már ebből, de mivel csak rontanék a helyzeten, nem uszítom a lányom, vagy hogy is fogalmazzak

Elmondom mindenről a véleményemet, megbeszélünk mindent.

H atiltom, csak rosszabb lenne.

Rá fog ő jönni a dolgokta, előbb vagy utóbb...

2010. máj. 21. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!