Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális h az osztályomban...

Az normális h az osztályomban lévő lányokkal egyáltalán nem jövök ki?

Figyelt kérdés

Van barátom nagyon lányos lány vagyok

de valahogy nem tudom őket elviselni fiukkal sokkal jobban megértem magam (barátom is oszt.társam)


2010. máj. 21. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne volna normális? én is ilyen voltam mindig. nagy előny ez neked, mert könnyebben kiigazodsz a fiúk érzéseiben. Nem leszel önző nő, akinek fogalma sincs róla, hogy éreznek a férfiak.

A lányos lányokkal ne foglalkozz, leginkább majd azokkal sikerülhet barátságot kiépíteni, akik hasonlóan inkább fiúk társaságát keresik.

2010. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Nekem sincsenek barátnőim, csak barátaim, valamiért nem jövök ki jól a lányokkal.

Pedig én is teljesen lányos lány vagyok.

Nem tudom, ez miért van, talán mert a lányokat eleve kétszínűnek tartom, vagyis a nagy részüket. Gimiben rengetegszer szembesültem azzal, hogy a nagy "kebelbarátnők" kibeszélték egymást, ha éppen valamelyikük nem volt ott. Én ebből inkább nem kérek, köszönöm, úgyhogy kifejezetten örülök, hogy fiú barátokkal vagyok körülvéve, te is inkább vedd pozitívnak a dolgot!

L/23

2010. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
először is köszönöm a válaszokat:)és hát engem legjobban hisztijük akaszt ki amit ok nélkül csinálnak:S meg h folyton beszólnak hogy hogyan tudom elviselni a fiúkat...és igen valóban mindenkit kibeszélnek :( amúgy 17/L
2010. máj. 21. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Ahogy írod, abból azt veszem ki, hogy te nem vagy hisztis, és egy kicsivel érettebb vagy náluk!

2010. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. máj. 21. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!