Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb és melyiket...

Melyik a rosszabb és melyiket lehet megbocsátani?

Figyelt kérdés

Ha egyszer megüt a párom (nem pofon), vagy ha megcsal?

(A kérdés fiktív, egyik sem történt meg szerencsére).


2010. máj. 21. 15:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Semelyiket sem bocsátanám meg,és mindkettőért kidobnám azonnal.Én nem vagyok olyan nő,aki hisz abban,hogy kutyából szalonna lesz..mert a mondás is azt bizonyítja,hogy "Kutyából nem lesz szalonna":D és én hiszek a mondásnak,jobban,mint a férfinak.
2010. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Persze, de megér egy kufirc miatt egy 8-10 éves kapcsolatot kidobni?

Mert ugye előbb-utóbb kiderül a dolog.

2010. máj. 21. 16:29
 23/32 anonim ***** válasza:

Persze, mindig kiderül.

Nem éri meg, mégis sokan csinálják, mert annyira naivak, hogy azt hiszik, mindent megtehetnek büntetlenül.

2010. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
sajnos az van h a legtöbb ember nem változik, ha 1x megtesz vmit, valószínű másodszor is megcsinálja sőt...
2010. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hasba ütés? Na akkor azonnal pá, azt gondoltam valami kis tasliról van szó! A megcsalás sem bocsájtható meg számomra. Ha baja van szóljon vagy szakítson előbb. És nem érdekel hány éve voltunk együtt, lehet 20 is felőlem. Nekem a szerelem, méltóság fontosabb mint a megszokás. Persze igyekszem is úgy élni hogy ne legyek kiszolgáltatva senkinek.
2010. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ezt megértsd, előbb szerezned kellene egy dákót. A legtöbb férfi, aki megcsalja a párját, nem azért teszi, mert már nem szereti. Azért teszi, mert a férfiember még nincs annyira eltávolodva az állatvilágtól, mint az sokan hiszik. És mit mond az ősi kód? Párosodj annyi nősténnyel, amennyivel tudsz.

Van, aki felülemelkedett ezen. Jó nekik. De sokan csak áltatják magukat a hűségükkel, mutatnak valami képet a külvilág felé és elnyomják a valódi érzéseiket, miközben már majd' belehalnak, annyira vágynak a szomszéd nőre, vagy akármilyen formás példányra. Milyen más magyarázat lenne a megcsalásokra? Van, aki el tudja fojtani egész életében ezeket a vágyakat, van aki nem képes erre.

2010. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Szerintem ha megüt akkor oly mindegy hogy hasba vág vagy taslit kapok.

Én is úgy gondolom egyébként, hogy mindkettőnek a szakítás a következménye.

2010. máj. 21. 16:38
 28/32 A kérdező kommentje:
16:37! ott a pont neked!
2010. máj. 21. 16:39
 29/32 A kérdező kommentje:
Meg ugye ott van a Barátok köztben Soma és Zsófi esete. Zsófi is pórul járt, mert elhitte, hogy a gazember megváltozik. Persze ez csak egy sorozat, de az életben is megtörténhet ilyen, hiszen az egész sorozat olyan cselekményekre épül, amely a hétköznapi emberrel is megtörténhet.
2010. máj. 21. 16:42
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a megcsalás.
2010. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!