Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb és melyiket...

Melyik a rosszabb és melyiket lehet megbocsátani?

Figyelt kérdés

Ha egyszer megüt a párom (nem pofon), vagy ha megcsal?

(A kérdés fiktív, egyik sem történt meg szerencsére).


2010. máj. 21. 15:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket sem bocsájtanám meg.
2010. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
fogas kérdés. én bocsátottam már meg mindkettőt, de csak egyszer, és két külön pasinak. tulajdonképpen ugyanezen okok miatt végül is sokkal később mégis szétmentünk..:)
2010. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%

nálam mindkettőért ugyanaz a "jutalom"...kidobom,mint macskát.....

bár szerencsére még csak megcsalásra volt példa,az sem tul komoly kapcsolatban...

2010. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mind a két esetnél úgy gondoljátok, hogyha valaki egyszer megteszi, megteszi újra?
2010. máj. 21. 15:50
 5/32 anonim ***** válasza:
ha megüt akkor inkább,de megcsalásnál is lehet...
2010. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megteszi-e újra, de nem is érdekel, mert akit én szeretek az egyszer se tegye meg vagy mehet amerre lát.
2010. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
a kommentedben elhangzott kérdésedre az a válaszom a tapasztalataim alapján,hogy igen. egyik párom 10 év múlva ütött meg mégegyszer(de sokkkkkkal durvábban), másik pedig 1 év múlva ismét megcsalt.:(
2010. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Sajnos a megütős dologra én is hallottam már pl-t az ismerőseimtől. A megcsalásos dologra még nem. (Vagy csak az illető nem tud róla).
2010. máj. 21. 15:55
 9/32 anonim ***** válasza:
59%

Ha megüt-nem tisztel, megüt máskor is!

Ha megcsal akkor nincs se bizalom se szeretet se megbecsülés, megteszi máskor is!

Egy megcsalást (föleg ha szakitás a vége) hamarabb el lehet felejteni,meg lehet bocsájtani, mintha megüt (pofon vág)valaki.

2010. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Tehát akkor elképzelhetetlen, hogy egy férfi megbánja amit tett (megcsalás vagy pofon), és megváltozzon?

Nem tudom, mért írtam férfit, hiszen nőkre is jellemző ez a dolog.

2010. máj. 21. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!