Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ez a két keresztnév...

Milyen ez a két keresztnév kislánynak a Lolina Blanka?

Figyelt kérdés
Ez lenne a két keresztneve egyszerre. Tehát az lenne a neve, hogy ...... Lolina Blanka. A vezetéknevet nem írom ki, de dallamos egybe kimondva. A beceneve Lola lenne.
2010. máj. 21. 14:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

bocsánat nem az utolsó, a 14:38-as voltam (és 14:42)

csak közbe más is írt

2010. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5%

Nem bántásból kérdezem, nekem aztán tök mind1, hogy mi lesz a gyerek neve, de annyi viszont érdekelne, hogy: Miért nem lehet Magyarországon egy magyar gyereknek MAGYAR NEVET adni?


Annyi ilyen kérdés volt már és mindig felvetődött bennem ez a kérdés. Annyi ilyen flancos, puccos, amerikai, olasz hangzású névről kérdezik itt egyesek, hogy jó-e ez a név a gyereknek. Ebből adódóan egy másik kérdés is felvetődik bennem, hogy: Miért kell megkérdezni ezen az oldalon, hogy hangzik ez a név? A mai fiatal párok nem képesek közösen eldönteni mi legyen a gyerekük neve? Meg kell kérdezni egy közösségi oldalon egy csomó "vad idegent" hozzá. Fiatal párok: Ő A TI GYEREKETEK TI DÖNTSÉTEK EL mi lesz a neve és ne befolyásolja más véleménye ezt a döntést!!!


Viszonthallásra! 22/F

2010. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Túlzásnak találom. Nem hiszem h a nevével kellene különlegesnek lennie egy embernek. Legyen különleges attól, amit tesz, amilyen ember.
2010. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, nekem erről a Lolita jut eszembe, márpedig annak van néni frivol értelmezhetősége.. de Ti tudjátok.
2010. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
kislánynak aranyosak ezek a nevek, de mi lesz ha megnő?..
2010. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az utolsó három hozzászólónak írom az alábbi pár sort.

Alapvetően magyar érzelmű vagyok, de nem vagyok híve annak, hogy egy óvodában kiáltok, hogy Bogi és minden második gyerek odajön. Ez a magyar nevet adni a gyereknek, csakazértis már kezd egy kicsit vicc lenni. Mi sokat járunk külföldre és a vállalkozásunkat is szeretnék még jobban nemzetközibbé tenni, tehát ez nálunk nem szempont egy gyereknév választásnál. (A Blanka inkább latin eredetű név, a Lolina pedig egy saját gondolat, ami egy kicsit hajaz a spanyolra). Ez "az idősebb korában milyen lesz egy ilyen név", ez igazából csak fiatalabbaknak lehet furcsa, felnőt ember nem tesz fel egy ilyen kérdést. A lolita a pedofiloknál egy fontos kifejezés, nem igazán kommentálnám. Gondolom egy pedofil egy áruház pelenka osztályán is tud valami ocsmányságra asszociálni.

2010. máj. 24. 01:10
 17/18 anonim ***** válasza:

én jöttem azzal, hogy felnőtt korában milyen lesz egy ilyen név...

sajnos nem vagyok már fiatal, szerintem idősebb vagyok nálad, úgyhogy kérlek, ne ítélj egyetlenegy mondatomból.


maradok a véleményemnél. nekem minimum furcsa lenne egy felnőtt nőt megismerni, akinek ilyen neve van..


de mondom, kiskorban aranyos, csak ugyebár gondolni kell a jövőjére is.

2010. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem rossz :)
2022. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!