Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek el egy osztálytal...

Nem engednek el egy osztálytalálkozóra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron ugye terveztük az osztállyal, hogy legyen egy osztálytalálkozó, de anyukám nem enged el, mert dolga lesz.

Mit tegyek, hogyan menjek el?

12/L



2017. júl. 7. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha másképp nem megy, keress valaki felnőttet (szomszéd, rokon) akinek nincs dolga akkor és elkísér
2017. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
12 évesen miért nem enged el egyedül? Gondolom nem éjszaka fogtok találkozni.
2017. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Társulj be az egyik volt osztálytársadhoz, akinek a szülei hozzák-viszik őt is, és beszállhatsz melléjük.
2017. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, ha anyádnak van valami "dolga", akkor nem hagyhatod el a házat? Érdekes.
2017. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem ezt a logikát...Miért, csak anyukáddal kézenfogva közlekedhetsz vagy mi? 12 éves vagy, az abszolút rendben lenne, ha nem engednének el éjszakába nyúlóan, hajnalig bulizni vagy kószálni a városban, de egy osztálytalálkozóra, ahol ott vannak a barátaid és nem idegenek közé mész, nem értem hogy miért nem engednek el... Mond el neki a részleteket, hogy hol lesz, kb. mettől meddig stb. és szerintem is az a legjobb megoldás, hogy szólsz egy barátnőddel, akivel megbeszéled, hogy együtt mentek és együtt is jöttök haza gyalog/tömegközlekedve vagy esetleg ha a szülei ráérnek, akkor ők fuvaroznak.
2017. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

12 évesen annyira nem vagy kicsi.Gondolom a sulidnál találkoznátok, beszélgetnétek. Nincs ebben semmi ördögtől való.

Esetleg ha ragaszkodnak hozzá a szülők,akkor valakinek menjen el a tesója,hogy legyen felnőtt kíséret is.

Ha ott van egy 18-19 éves bátty/húg, az nem annyira kínos, mintha valaki az anyukáját vinné el a találkozóra.

2017. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig mindent elmondtam de akkor sem enged el... Érdekes pedig ő akarja hogy ilyenekre menjek, de mindenhova kézenfogva akar vinni ami azért ciki már és idegesítő!
2017. júl. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!