Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért ilyen furcsa...

Anyukám miért ilyen furcsa velem mostanában?

Figyelt kérdés

Eddig nem zavart hogy nem bulizhatok mint a többi korombeli. De az utóbbi egy évben mind külsőleg mind belsőleg sokat változtam. Sok olyan barátom van akik sulin kívül is találkoznak, eljárnak együtt ide-oda és engem is hívnak. Persze megértik h ez nekem nem megoldható a szüleim miatt de akkor is félek h elveszítem így őket egy idő után. Ráadásul anyukámmal mostanában nem jövünk ki jól. Szerinte semmi gond de egyfolytában cseszeget mindenért és nincs semmi amit otthon jól csinálnék és ez fáj mert igyekszem segíteni is otthon. De mindig csak azt látja amit nem csináltam meg azt nem amit igen. Soha nem volt túl szoros a kapcsolatunk, nagyon szeretem őt, de vannak dolgok amikről képtelen vagyok vele beszélgetni. Ilyenek például a fiúk is. Soha nem beszéltem vele róluk. Viszont most van valaki aki nagyon tetszik és szóba hoztam neki, hogy mit szólna hozzá ha járnék valakivel és meglepően jól fogadta. kimondottan támogatott amin meg is lepődtem. Szombaton beszéltünk erről, hétfőn kiderült hogy nem lesz sajnos semmi a dologból és ezt el is mondtam anyának. Másnap összefutottam egy barátnőmmel hazafelé menet és beültünk egy üdítőre egy kávézóba, küldtem neki sms-t hogy hol vagyok h ne aggódjon. De közbe lemerült a telóm és miután elindultam haza felhívta barátnőmet, h vele vagyok-e még? Ezt mondta is mikor hazaértem,de úgy gondoltam biztos csak aggódott. Másnap reggel viszont meggyanúsított h azt hitte valójában a fiúval voltam. Amit több okból sem értek, mert egyrészt azt mondta nem zavarja ha van valakim,másrészt meg ha titokban akarnék találkozni asráccal akkor miért beszéltem volna róla neki, harmadik meg h előtte mondtam h nem lesz belőle semmi. Olyan fura volt az egész. Rosszul esett a gyanusítás, mert soha nem hazudok neki, ha akarok valamit inkább megpróbálom rábeszélni nem pedig átvágom. Meg elég érdekesen gyanusított meg, nem rákérdezett hanem csak annyit mondott h az se zavarta volna ha a sráccal vagyok csak az volt a baj h nm tudta hol vagyok. Egyszerűen nem értem mit akar. Amióta beszéltem neki a fiúról úgy érzem nem bízik bennem

18/L


2010. máj. 19. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár nap mulva ugyis kiderül hogy nincs barátod és nem volt jogos a gyanuja! Csak várj!
2010. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te még a jobbik esetben vagy mint mások. neked el kell fogadnod hogy anyud mostanság ilyen és neki főleg el kell fogadnia hogy te így meg úgy viselkedsz. ezt megis mondhatod neki,meg aztis hogy egy anyának az a dolga hogy a gyereke boldog lehessen, egy szülőnek gondoskodnia kell a gyerekéről és nem fordítva, ezért vannak a szülők! eltértem kicsit, de eddigis mindig őszinte voltál vele, miért pont ezután hazudoznál neki, nemhiszem el hogy valahogy nem fér a fejébe, (ne haragudj)! egyébként 18 vagy, saját életed is lehetne anélkül hogy anyud 20 percenként hívogat hogy kislányom hol vagy amikor te csak egy kávézóban ülsz.ez valahogy a későbbiekben hidd el nem lesz jó. próbáldd megbeszélni vele hogy te igenis 18 vagy és megérdemled hogy szabad légy, a fontosabb dolgokat meg egyébként is megbeszéled vele. sok sikert. vigyázz amgadra. puszi (Miranda)
2010. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Nem tudom lehet nem fogalmaztam meg végül egyértelműen, hogy mi is a probléma.(pedig jó hosszan kifejtettem:) )

Szóval eddig nem csinálhattam semmit. Nem mehettem sehova a barátaimmal. HA szóba került véletlen a szex vagy a párkapcsolat szó akkor rögtön rávágták kórusban apámmal hogy "Kicsi vagy te még, ne is gondolja arra!" (kb úgy 17 évesen szal nem rég) Most meg hirtelen ahogy előhoztam pasi témát vhogy túlságosan elfogadó lett. Kijelentett hogy 18 vagyok, azt csinálok amit akarok. ÉS ezt nagyon furcsálltam mert nem gondoltam h valaha ilyet hallok majd tőle. Tehát csinálhatok amit akarok mégis gyanusítgat és hol így hol úgy nyilatkozik. Egyik nap mond valamit másik nap meg már teljes ellentét. És ezt nem tudom felfogni. Ennél az is jobb ah egyértelműen azt mondja hogy nem.

2010. máj. 19. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy örült neki hogy végre meséltél neki egy fiúról, de gondolom félt is téged, ha eddig ennyire féltett, de szerintem már el akar engedni, csak nem megy neki olyan jól.

Lehet a gyanúsítást sem úgy szánta ahogy te gondolod, csak érdeklődni akart, hogy hátha mégis a fiúval vagy. Lehet örült volna neki.

2010. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
félt
2010. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy felnőtté válsz, neki is meg kell élnie és nem megy egyik napról a másikra. Próbál jófej lenni és mostantól nem tiltani (ezt diktálja az esze), de attól még félt (a szíve szerint). Legyél türelmes vele, legyetek türelmesek egymással.
2010. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!