Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Nem túl korán...

Mit gondoltok? Nem túl korán találkoztunk? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok.A párommal még gimnáziumban ismerkedtem meg, most 5éve vagyunk együtt.Nagyon harmonikus, mondhatni tökéletes a kapcsolatunk és én le tudnám vele élni az életemet.A szüleim és a környezetemben mindenki azt mondja, hogy túl korán találkoztunk, még nem éltem ki magam, ne kötelezzem el magam ilyen korán.Tudom, hogy ezt nekem kell érzenem, ez az én( és persze a párom) döntése...de ti mit gondoltok?
2010. máj. 19. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Valamilyen szinten igazuk van, és inkább 22 évesen bánjátok a dolgot mint 44, de ha ti úgyérzitek így megy, akkor menni is fog!
2010. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elsősorban szerintem beszéljétek át a pároddal ezt! Másrészt pedig, mi a jó francot veszíthettek (bocs), ha továbbra is együtt maradtok? Hiszen jó a kapcsolatotok! Majd ha elérte a kapcsolat a célját, ha már nincs dolgotok együtt, akkor lezárjátok, és tovább léptek mindketten, de így, hogy jó, ezen rágódni teljesen felesleges szerintem. Te mit gondolsz? :)
2010. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs igaza a környezetednek. Nagyon változó, hogy ki mikor találja meg az igazit, ez csak egy közhely, hogy mindenkinek "ki kell élnie magát", a média és általában a mai világ eltorzult értékrendszere mondatja ezt mindenkivel. Ha szeretitek egymást, és meg tudtok mindent beszélni, akkor csak ez a lényeg.
2010. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igaza van az összes kommentelőnek.Én nem is érzem magam úgy, hogy nem éltem ki magam.Én nagyon boldog vagyok mellette,és szerencsésnek érzem magam, hogy iylen "korán" megtalálhattam.Bár a szüleim is így gondolnák....
2010. máj. 19. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag rátok tartozik. Nem élted ki magad? Te döntöd el. Lehet, hogy neked elég a párod. Ilyen is van. Az éld ki magad, dolog szerintem hülyeség. Vagy érett vagy a kapcsolatra vagy nem. Ezt egyedül ti tudjátok.
2010. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
Nekem ugyanezt mondják. De a párom és én nagyon szeretjük egymást és csak együtt tudjuk elképzelni az életünket. Ez a "mindenkinek kell élni magát" meg egy hülyeség. Nem mindenki k*rva. Ha megtaláltad az igazit, utána már úgysem kell más. NE szalaszd el, csak egy életed van!
2010. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia én két évvel vagyok fiatalabb Nálad, most vagyunk 3 éve együtt, azt jelenti 2 év múlva mi is 5 éve leszünk együtt.

Sokaktól hallottam már az "éld ki magad" dumát, de tudod mit? Magasból teszek arra, aki így gondolkodik. Az "éld ki magad" azt jelenti élj úgy hogy kielégítsd a vágyaidat, élj úgy, hogy Neked (!!!) megfelelő legyen. Ha neked nem az össze-vissza k.rás a fontos, hanem egy magabiztos, szilárd kapcsolat, akkor mit érdekel más véleménye? Tegyél rá magasból...

Én erénynek tartom és nem hátránynak a kapcsolatomat a párommal. Büszke vagyok arra, hogy ilyen fiatalon így megtaláltuk egymást és ennyire harmóniában vagyunk. (utóbbi egy évben a távkapcsolat nehézségeit viseljük, de így is tökéletes minden). Megbízunk egymásban, tisztlejük egymást, szeretjük egymást...Ő életem szerelme, kit érdekel, hogy 16 voltam (majdnem 17) amikor összejöttünk? Együtt "váltunk felnőtté" jobban ismerem mint bárki a világon...sok mindent átéltünk már együtt...sok minden összeköt bennünket, ki akarná ezt feladni, amikor minden szép?

Vagy most "éljem ki magam"? És hagyjam elmenni azt a férfit akihez hasonlót sem kapok soha többet, csak mert "korán találkoztunk"? Na neeeeeeeee...

Mi komolyan gondoljuk, annyira, hogy tervben az eljegyzés, egyetem után esküvő...engem senki nem tud meggyőzni ennek az ellenkezőjéről. Ne feledd, az emberek irigyek, más boldogsága csípi a szemüket...

Egyik nap azt kaptam a nyakamba, hogy "vénlány" vagyok, a szó begyepesedett értelmében...Pedig nem...lázasan szeretek, boldog vagyok és kiegyensúlyozott a párom mellett, szóval nem érdekelnek a kommentek...

Bocsi, hogy hosszú lett, csak gondoltam megosztom Veled az érzéseimet. Emiatt ne érezd rosszul magad!!!

2o-L

2010. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldogok vagytok és szeretitek egymást, akkor miért kéne szakítani és elindulni ,,kiélni magad"? Lehet, hogy nem is menne, hisz hiányozna a barátod és eleve kedved se lenne másokkal ismerkedni, kavarni. Én 23 éves vagyok, a barátom 25, 3 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, megértjük a másikat és tökjó hogy önmagaunk lehetünk egymás mellett, nem kell úgymond ,,viselkedni" és mindent meg tudunk beszélni. Teljesen összeszoktunk. Néha régebben én magamtól éreztem azt, hogy lehet nem élem így ki magam, de aztán rájöttem, ha boldog vagyok akkor ez teljesen lényegtelen. Mi már beszélgettünk erről, és nem is lenne kedvünk egy másik ember kiismeréséhez, bízunk egymásban és ez a biztos. És persze szeretjük egymást. :)
2010. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 23 éves vagyok,a barátom szintén 25 éves,és mi 5 éve vagyunk együtt,a gyűrű pedig az ujjamon.Mégsem érzem azt,hogy azt kellene tennem,amit mások belénk akarnak sulykolni.Majd ha problémáink lesznek,akkor mi eldöntjük,szakítunk-e,vagy sem.Ebbe senki nem szólhat bele.

Javaslom,Te se az alapján dönts,mi a trendi,mi a menő,mit mondnak a haverok,meg a szomszéd Bözsi néni,meg az emancipált szingli pi..ák.Ha jól érzed magad a kapcsolatodban,akkor gyakorlatilag nincs is probléma,csak Te gyártod magadnak.Elvégre felnőtt ember vagy,aki el tudja dönteni,mi a jó neki.

2010. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!