Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem?...

Szerintetek jól tettem? -----˛>Többi lent.

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves fiu, vagyok.

A mamámhoz elmentem ott volt a testvére is.És nem vették észre hogy ottvagyok az udvarba és halom hogy miket beszélnek, és arra lettem figyelmes hogy a mamám testvére(nő) le mondott engem az égvilágon mindennek, és én nem szoltam neki, aztán ideges lettem , és mondtam neki hogy te.(csek ennyit mondtam).erre ö elkezd átkozni szidkolozni de csúnyán, aztán mondtam neki 2 csúnya szót én is.Ennyi volt, és ö meg mondta de mondta az átokjait .Még az az érdekes hogy én már évek óta nem beszélek vele, mert nem szimpatikus, nem szolok hozzá.Án egy rossz szot nem szoltam az életbe hozzá, ö megilyeneket mondt rolam.Még mielött azt hinnnétek hogy olyan szent asszony elmondanák valamit.A fiával már lassan 20 éve nem beszél mert azt is lemondja mindennek az égvilágon, és a multkor anyámmal mentünk a mamamámhoz és arra megyünk be h lemondja mindennek anyát is,és nem szolt neki anya h meghallotta.. Már ez a 3. eset hogy ilyet csinál, és azt mondta anyám hogy hahaza jön a munkábol akkor majd adneki szószerint.

Szerintetek jol tettem hogy vissza szoltam neki?

Bocsi, csak megkellett osszam valakivel mert már nem birom , olyan ideges vok.


2010. máj. 19. 10:32
 1/7 A kérdező kommentje:
és még a saját gyerekeit, és a testvéreit is lemondja mindennek, a háta mögött.
2010. máj. 19. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ettől jobban érzed magad
2010. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem jól tetted
2010. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. senki nem foglakozik vele, hogy miket mond, hiszen mindenki tudja, hogy milyen. Jól tetted, miért ne szóltál volna vissza???


De a helyedben legközelebb elegánsabban oldanám meg a dolgot, az nagyobb égés neki. Pl.: hallod, miket mond, de nem tudja, hogy ott vagy, akkor jó hangosan: "magának is szép napot kivánok!"

Egyből elvörösödik a feje.

Igy meg csak alkalmat adtál neki arra, hogy még jobban szitkozódjon.

Ezt a nőt csak akkor tudod jó modorra tanitani, ha megmutatod neki, hogyan kell. Hűvösen, elegánsan pl. megkéred, hogy ne mondjon rólad sületlen bolondságokat, mert kiröhögi az egész falu és az NEKED lenne kellemetlen, hogy őt kiröhögik a háta mögött, ezért kéred erre jó szivvel.


Meg ilyenek. Amitől még jobban ég a feje...

2010. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké.:)

De délután megfogja kapni a magáét, amikor haza ér anyám, mert már 2 szer megcsinálta ezt a cirkuszt, de mindannyiszor annyiba hagyta anyám, de azt mondta h 3.jára nem hagyja, kifog kapni nagyon, csak attol félek h nehogy feljelentse anyát ezért.

Mert annak a qrva nönek ha szépen beszélnek is akkor is ezt csinálja, a mamám meg ott ült mellette amikor ezeket mondta , és annyit nem mondott volna neki hogy , héj fejezd már be hogy beszélsz?Jol van meg lehet érteni a mamám hogy nemszolt, mert amiota meghalt a férje azóta egy kicsit ZIZI lett.Meg akkor is amikor anyámat lemondta ez a nö akkor is ott ült mellette és nem védte meg a saját lányát hogy ne mondjon rola ilyeneket.:S

2010. máj. 19. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, csak azért nem szólt közbe a nagymamád, mert úgysem annyit a hülyeségei. Légy te a kulturáltabb és ne törődj vele.
2010. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úgysem érnek annyit
2010. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!