Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Telefonos zaklatás miatt meet...

Telefonos zaklatás miatt meet feljelentés rokon ellen?

Figyelt kérdés
Pontosan tudom hogy ki hívogat két számról is, tiltani ha tiltom akkor pedig rejtettről teszi. Sajnos lennének fontos hívásaim munkáltatótól így nem tudom fullra offolni a telefont. 9 éve megy az aláztatás, elérte hogy ne kapjak gyerektartást, találkoztunk, akkor kérte a telefonszámomat, de megmodntam, hogy még nem tartunk ott majd idővel. Három hónapig semmi nem volt levelet egyszer írt, most valahonnan megszerezte a telefonszámomat, holott nem egyszer a tudatára adtuk hogy még nem adjuk meg neki és hivogat. Tegnap jutott tetőpontra a dolog 17 hívást produkált, már korán reggel megkezdte 4 nap alatt 23 hívás ebből egy nap csak egyszer hívott. Felvenni nem akarom, nem akarom így beszélni vele hogy aljas módon megszerezte és hivogat. Tesómmal is megtette már. Számot meg hiába cserélek úgyis kideríti. Mehet a feljelentés hogy beleegyezésem néllül hivogat ráadásul pont vizsgaidőszakban?

2017. jún. 16. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Új szimkártya ? 😞
2017. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én már rég megtettem volna. De szerintem úgyse csinálnak vele semmit. Mit tudnának.
2017. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan jelentsd fel, kap majd egy levelet a rendőrségtől hogy állítsa le magát..
2017. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
...onnan tudom mert régen is volt ilyen nekünk ott kiadták még a listát..ma már személyiségi jogokra hivatkoznak..de felszólíthatják..!
2017. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Max felszólítást kap! Amíg nem zsarol téged amit persze bizonyítani kell addig semmit nem tesz a rendőrség!
2017. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovpet ***** válasza:
100%
Ha zaklatnak, akkor nyilván tehetsz feljelentést. Nem "rokon ellen" hanem "ismeretlen tettes ellen", aztán a zsaruk majd lekérik a szolgáltatótól a híváslistát.
2017. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"..., elérte hogy ne kapjak gyerektartást,..."


Ez a része nekem nem göbölyű!

Ha jár neked gyerektartás, akkor kapnod kell, ha nem jár, akkor nincs miről beszélni.

Olyan nincs, hogy Gipsz Jakab, vagy Luc Gizi elintézi, hogy Pityipalkó ne kapjon gyerektartást!

2017. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is válts. Csak a fontos embereknek add meg, és kérd meg, hogy ne adják tovább SENKINEK, bármilyen okra hivatkozva. És te is telefonálj rejtett számról.

Hajrá!

2017. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom butaságnak hangzik, de egy próbát megér ha már letiltani nem sikerült. Ha hív felveszed és nem szólsz bele, így a hívás az ő költsége lesz. Nem nagy bosszú, de több, mint a semmi. Esetleg ha hív és van a közeledben egy számára idegen férfi akkor ő vegye fel.
2017. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szolgáltatódnál egyszer és mindenkorra le tudod tiltatni a számokat, akkor is, ha rejtetten hívnak róluk. A hívószám ugyanis eljut egészen a telefonodig, csak azon nem jelenik meg, a szolgáltatód rendszerén végigfut. Azt nem tudom, kell-e ehhez rendőrségi papír, de egy próbát megér. Egyébként ha a mukáltatódtól vársz rejtett számos hívást, vegyél valami egyszerű nyomógombos telefont, bele egy feltöltős simkártyát, és annak a számát add meg nekik, a másikról tiltsd a rejtett számokat is, és kész.
2017. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!