Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megbeszélünk valamit miért...

Ha megbeszélünk valamit miért nem tudja tartani a szavát?

Figyelt kérdés
Feleségemmel átrendeztük a hálószobánkat, mivel babát várunk, így oda jutottunk hogy veszünk új ágyat. Egy közös ismerösünknek pont jól jött, mivel most ment külön lakni, és felajánlottuk neki. Megbeszéltük a feleségemmel, hogy ingyen odaadjuk neki. Aztán itt jött a fordulat. Egyik nap mentem haza munkából, ott ül az ismerösünk a konyhába, mondja hogy itt a 15 ezer forint amit kértetek az ágyért. Mondtam, hogy de hisz mi nemkértünk, megbeszéltük, hogy ingyen odaadjuk. Erre bejött a feleségem a konyhába, kérdem töle mi ez az egész. Nemtudott rá semmit sem mondani. Igaz, az ö édesapja vette az ágyat nekünk, de szerintem ha valamit megbeszélünk, legalább annyi, hogy szól ha változtat. Utána inkább el is mentem a konyhából. Viszont mikor elment az ismerösünk nagyon kirobbant, hogy miért hoztam öt ilyen kellemetlen helyzetbe. Teljesen összeveszett velem, pedig nemakarom hogy terhesen feleslegesen idegeskedjen.
2017. jún. 9. 08:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mgebszéltétek és kész. Ha az ismerőssel már korábban közöltétek, hogy ingyen elvihető, akkor pont a feleséged hozott téged kellemetlen helyzetbe azzal, hogy mégis pénzt kért az ágyért. Megbeszéltétek, ő másképp cselekedett, nyilván téeged váratlanul ért a helyzet, igy nem is volt időd gondolkodni, hanem egyből rákérdeztél, hogy ez most mi akar lenni. Én is igy tettem volna. Mond meg a feleségednek, hogy ha valamit mgbeszéltek, akkor legyen úgy, vagy ha esetleg szeretne változtatni, akkor előtte szóljon és igy többé nem kerül majd kellemetlen helyzetbe. Én neked adok igazat.
2017. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Ne itt rinyáljál már.
2017. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Micsoda probléma komolyan. Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy te most leültél a gép elé és leírtad ezt a történetet. Bocs de ez a véleményem.
2017. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Terhes, és nem a halálos ágyán fekszik. Nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy ez mi a szösz volt.
2017. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
csak az a gond nem elsö ilyen húzása ami pénzzel kapcsolatos. köszönöm az eddigi válaszokat :)
2017. jún. 9. 09:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Amióta terhes azóta ilyen ?
2017. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem, az elött is nagyon anyagias volt. ezt úgy értem, hogy igazából amit én keresek pénzt az az övé is, amit meg ö keresett az csak az övé. megsértödött mikor autómba vettem valamit, hogy mire költök ilyen hülyeségekre. ha megkértem vegyen cigit, akkor visszakérte az árát.
2017. jún. 9. 11:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De akkor sem tartotta be azt amit mondott?
2017. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

uh.

El ne váljatok, mert amilyen pénzéhes, mindenedből kiforgat.

2017. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavar, hogy ő ilyen, akkor minek csináltál neki gyereket? Tudtad, hogy ha ez lesz, akkor vele kell leélned az életedet (legalábbis jó hosszú éveket, ha nem akarod a sz@rban hagyni). Ha meg nem zavar, akkor most mi a problémád?
2017. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!