Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajban vagyok? A facebookos...

Bajban vagyok? A facebookos oldalamat az anyám használja játékra

Figyelt kérdés
A facebookos oldalamat az anyám használja játékra és untam h az ismerősök jelölgetik a fiókom de anya használja igy átírtam pár dolgot pl h 91ben születtem holott 87ben mezőtúron lakom meg h házas vagyok meg csöves meg ilyenek és anyám meg magyarázatot vár. "magyarázatot várok az email címem tudod"
2010. máj. 18. 14:07
1 2
 11/20 ThodEE GoD ***** válasza:

Töröld ki, nemszólsz neki, és aztmondod H nemtudod eltünt-.-


vagy tegyél fel netről leszedet 18pluszos képet és majd törlik maguktól.

2010. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mi a baja tulajdonképpen???
2010. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

pl h azt irtam h házas vagyok

meg h azt irtam h megbuktam középiskolában.

nem valami jó a kapcsolatunk ezért ha valaki azt mondja h drogozom akkor rögtön irány a drogteszt

vagy mikor azt mondták neki h terhes vagyok csináltatott velem több tesztet is h tényleg terhes vagyok e pedig nem voltam az.

nagyon megalázó volt

2010. máj. 18. 14:59
 14/20 anonim ***** válasza:
Erre egy megoldás van. Költözz el. :D Én is azt tettem, azóta nagyon jó a kapcsolatunk. :D Persze tudom, nem így megy, hogy fogod magad 'oszt jó napot. :) De nekem hála az égnek összejött. Azóta mindenki megbánt mindent, 'szeressük egymást. :D
2010. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Töröld a fiókot, változtasd meg a jelszót, és vállald a konfliktust. Vagy tűrj.
2010. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért 23 évesen elég gáz.. Még ha lennél 12-15 éves, még akkor is sok lenne belőle. De ennyi idősen. :S Tuti megmondanám a magamét, nem hagynám, hogy a fejemre nőjön.
2010. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

sajna nem nagyon merek visszaszólni mivel most derült ki a hvgén h engem ki akarnak dobni otthonról miest levizsgáztam...

a saját hugom közölte velem:(

2010. máj. 18. 15:21
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen nincs vesztenivalód.
2010. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis ki akarnak dobni, akkor tényleg nincs mit vesztened. Keress munkát és albérletet, a facebook-odat töröld, és kész. Méltatlan dolog kicsinyes hülyeségekre kicsinyes hülyeségekkel válaszolni. Anyukád és te is igen gyerekesen viselkedtek.
2010. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
végülis lehet h gyerekes vagyok.de megvan rá az okom és a jogom is.engem totál másként nevelt mint a hugomat és a mai napig jobban korlátolnak mint a hugomat.és lehet h viccből akarnak kidobni és nem azért mert a hugom elérte a célját.biztosan gyerekes vagyok:(
2010. máj. 18. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!