Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajban vagyok? A facebookos...

Bajban vagyok? A facebookos oldalamat az anyám használja játékra

Figyelt kérdés
A facebookos oldalamat az anyám használja játékra és untam h az ismerősök jelölgetik a fiókom de anya használja igy átírtam pár dolgot pl h 91ben születtem holott 87ben mezőtúron lakom meg h házas vagyok meg csöves meg ilyenek és anyám meg magyarázatot vár. "magyarázatot várok az email címem tudod"
2010. máj. 18. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
bocsi de nem nagyon értem a kérdést...:S
2010. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Gondolom anyukád tudja, hogy mikor születtél, és hogy nem csöves vagy. Eleve nem értem, hogy miért hagyod anyukádnak, hogy a te nevedben lépjen be a facebook-ra, ha téged zavar. Csináljon magának egy sajátot, vagy csinálj neki te, és akkor játszhat. Plusz pláne nem értem, hogy miért zavar, hogy az ismerősök bejelölnek, amikor ez az oldal erre való.
2010. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A facebookos jelszavadat változtasd meg, hogy anyád ne tudja használni - ne a saját adataidat változtasd. HA neki kell egy profil, akkor csináljon magának egyet.
2010. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Tök vicces, hogy anyáddal is emilben kommunikálsz...

Amúgy egyszerű: hozz létre anyukádnak egy saját facebook regisztrációt, ahol játszhatsz, te meg változtasd meg a jelszavad. Ennyi.

2010. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel én is.irtó egyszerű egy fiókot csinálni még meghívó sem kell hozzá.Adatlappal meg mindenki azt csinál amit akar nem az nyom a latban az nem a valóság :D kivéve persze ha valaki annak érzi...(ez a túl szépen kitöltött nem valós adatlapokra vonatkozik.)
2010. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Anyukád csináljon magának egy fiókot, három perc az egész. Te töröld az összes alkalmazását, és változtass jelszót. Ez is három perc. A játékait meg kezdje előlről...

Az viszont igen szomorú, hogy 23 évesen anyukád még "magyarázatot vár" tőled egy tökéletesen személyes dolog miatt.

2010. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23 évesen anyukád használja a facebookodat ?:) ez most komoly? és számon kér ???:) anyukád csináljon magának egy fiókot , te meg változtass jelszót és ne add meg a jelszavad senkinek..
2010. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
letörném a kezét mindenkinek aki megengedi, hogy mások nézegessék a profilját meg az ismerősei profilját
2010. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is Mezőtúri vagyok xd

kicsi a világ

2010. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

a vicc az h az anyámnak van kapásból 3 fiókja a facebookban

nekem nem tetszett az oldal ezért törölni akartam de anyám elkérte hadd használja.nem tehettem mást mivel akaratos és nagyon könnyen megharagszik.

2010. máj. 18. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!