Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A zabigyerek vagy a fattyú...

A zabigyerek vagy a fattyú elnevezés a csúnyább az olyan gyerek esetében akinek nincs apja?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 13:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
92%

1. Miért kéne elnevezni?

2. Amire utalnak az ma nem szempont. Az első nagyjából a lányanya gyermeke jelentéssel bír. A második pedig gazdag ember, vagy nagyúr házasságon kívül (akár más férfi feleségétől) született, de az apa által valamennyire elismert és támogatott gyereke.

2017. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
92%
Akkor aki az apja nevét viseli, annak nincs anyja?
2017. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
97%
Én házasságon kívül születtem és az apám nevét viselem, a gyerekeim viszont az én, azaz az anya nevét viselik, mert ritka, különleges nevem van.Úgyhogy valahogy az érvelésed megdől.
2017. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem arra a pasasra keresel valami sértő szót, aki elhagyja a gyerekét és utána fütyül rá?
2017. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
97%
34. Mert őket nem lehet csak úgy sértegetni, ők az áldozatok. Meg különben is, pénisz nőtt a lábaik közé, tehát nekik bármit szabad.(irónia )
2017. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
94%

"Aki az anyja vezetéknevét viseli annak nincs apja."

Volt osztálytársam, aki az anyja nevét viselte. A szülei boldog házasságban éltek és együtt nevelték őt...

Mi is gondolkozunk, hogy a gyermekünk majd az én vezetéknevemet kapja, mert ritka név, nincs fiú tesóm, és szeretnénk fenntartani - a páromnak meg kb olyan ritka neve van, mint a Kovács.

2017. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Hozzászólók!


Mindenki nyugodjon le. A Kérdező igazából időutazó. Nem hiszem, h ostoba v rossz ember lenne, egyszerűen most ébredt fel a hibernálásból. Az elmúlt ca. 30 év kimaradt a személyiségfejlődéséből. Kihagyta. Van ilyen.


Sok ilyen van. Nem érdemes bántani.


H lehet-e nevelni, az nem a Hozzászólók felelőssége. Ha azt választja, h a gondolkodásmódjában (és esetlegesen az érzelmeiben) megmarad a hibernálás okozta fagy, mit tehetnénk mi őérte? Adjunk neki egy legújabb kiadású értelmező kéziszótárt? Gondoljátok, az segítene?

2017. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
97%
Bunkóság vagy szemétség sértegetni egy gyereket olyasmi miatt, amiről nem is tehet? Kb ugyanilyen kérdés.
2017. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!