Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya huzkod mindent amihez er?

Anya huzkod mindent amihez er?

Figyelt kérdés

Hat en ilyet az eletben nem lattam.

Ez mar manias betegseg szerintem.

Estenkent laptopozni szoktam es az agy vegebe teszem altalaban,es soha nem esett meg le de anya kesztetest erzett hajnalok hajnalan ( 3-4-5ora) hogy bejojjon a szobaba es lerakja az agy ala.

1 evig folyamatosan minden ejjel.

Mult heten fogtam es leraktam magamtol mert kivancso voltam hogy ez egy rogzult kenyszercselekves-e nala,mert mar baromira idegesitett.

Erre most arra kelek hogy a telefonom az agy moguli konnektorbol ki van huzva es nem toltott semmit kb. ( Ami ma epp nem baj mert nem megyek semmilyen olyan helyre,de ha mennek akkor indulhatnek 40%-al.

Amugy szerintem meg az agyamat is elhuzta hogy kitudja venni mert teljesen hozza volt tolva a falhoz es ugye alatta van a konnektor.

Eddig a laptopot pakolgatta hajnalok hajnalan,most meg majd a telefonom fogja kihuzkodni??

Anyanal amugy ez masban is megnyilvanul.Marmint ez a kenyszer dolog.

Lerakom az asztalra pl a telefonom ott ahol o ul akkor megfogja es betolja a falhoz mert hogy leesik onnan (kb 5 centi hely van,nem tudna leesni.)

Szerintetek mi a szart kezdjek mar ezzel?

Az ajtom nem zarhato sajna szoval az kilove..

Az elkoltozes is jelenleg mert penzgyujtesben vagyok epp.

21/L


2017. jún. 7. 05:00
 1/7 anonim válasza:
70%

Örülj hogy csak ennyi a baj.(nálunk sokkal rosszabb)

Ilyen amúgy ilyesmik itthon is vannak csak nálunk ez jóval zavaróbb pl hajnalban becsörtet, mert keres valamit, szétrúgja a cuccaim(lehajigál dolgokat a polcról a földre), közben ötször elmondja amit akar

És ez így megy minden nap

Tusolásnál is akármikor tusolok folyamat mászkál és néz

Én már rég feladtam, ha egyszer elköltözök, akkor talán megoldódnak ezek

2017. jún. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Mikor én az anyámmal éltem mindig bejött hajnalban, hogy kikapcsolja a tv-t hiába elmodtam neki 1000x, hogy tv mellett szeretek aludni. Akkoriban nagyon idegesített ez az egész, de most meg vissza sírós azt az időt bárcsak újra otthon elhetnek és idegesithetne az anyám :)

Valószínűleg aggódik az anyukád hogy össze törik a laptop és eléggé drága volt, meg a töltő miatt hogy be van dugva és szikrát kap stb. Inkább örülj hogy oda figyel rád :)

2017. jún. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat jo ne haragudj de mindennek van hatara azert.

A laptopra meg azt mondom jo..tegye le ha neki oromet okoz.

De a telefont kihuzza???

Es ha mennek\megyek valahova es lemerulok?

Azert ez eleg idegesito..

2017. jún. 7. 05:18
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
2-és vagyok :) én nem mondtam hogy nem idegesítő, engem is nagyon zavart anya is volt hogy kihúzta a töltött :/ csak pár év múlva hiányozni fog ez a rossz szokása :)
2017. jún. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jafnrétti ***** válasza:
91%
És ezt már próbáltad vele megbeszélni? Kérdezd meg, miért csinálja, kérd meg, hogy ne húzza ki a telefonodat, mert direkt van töltőn. Ez azért nem egy olyan probléma, ami miatt az elköltözésnek egyáltalán fel kéne merülnie :)
2017. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Anyukád tudja, hogy mennyire rosszat tesz a telefonnak, ha túltöltöd. Ez óvatos féltés a részéről. Délután tölts telefont, a laptopod is inkább az asztalra való, mint az ágy végébe, sőt az ágy alá !
2017. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs mit kéne csinálnod, de egy tipp: Ha a feltöltött akkumulátort töltőn hagyod, kevesebb ideig fog élni.
2017. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!