Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudni akarnád a titkot?

Tudni akarnád a titkot?

Figyelt kérdés
A párom szakított velem. Egy közös barátunk azt mondta, szerinte jobb ha végleg befejezem vele, mert tudja a volt páromról amit tud, de nem akar teregetni. Én viszont még remélem, hogy a közös történetünk nem ért véget, viszont tudni szeretném a barát mit tud. Tisztességtelen a párommal szemben (aki vélhetőleg elmondta a barátnak) ha ki akarom szedni a "titkot"?
2010. máj. 18. 09:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kérdező úgy gondolja, hogy még nem ért véget a közös történetük, szerintem jobb, ha tudja azt a titkot, mert az esetleg segít neki dönteni. Anno, ha nekem elmondták volna azt a titkot, másképp alakult volna az életem, de mivel szerettem a fréjem, és hinni szerettem volna neki, hát elhittem amit mondott. Pedig ha birtokában lettem volna annak a titkos infónak, semmi esetre sem adtam volna még egy esélyt a kapcsolatunknak. Így húztuk még egy jó darabig, de végül csak zátonyra futott a hajónk.
2010. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, elvakított a szerelem, nagyon fájt a kapcsolat vége, mert csak a szépet láttam, de mikor kiderült az igazság, akkor láttam tisztán, hogy milyen ember, és ez nagy segítség volt ahhoz, hogy túltegyem magam, sőt még meg is utáltam, és így utólag örülök, hogy megszabadultam tőle.
2010. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ő elmondta, miért szakít, csak az újrakezdéssel kapcsolatban mondta ezt az infót a barát.
2010. máj. 18. 12:42
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő azt mond a szakítással kapcsolatban amit akar, nem kell mindent elhinni, a barát meg nem mondott infót, csak annyit, hogy tud valamit. Én is kíváncsi lennék a helyedben.
2010. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az volt a titok, hogy nem szerelmes belém a (volt) párom. Mit ne mondjak, megkönnyebbültem...
2010. jún. 1. 13:01
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Egy "tudja amit tud" titok sokkal sötétebb ennél.
2010. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy kapcsolatban éppen elég nagy titok, hogy nem szerelmes már a másikba. Ez mindenképp jobb, mintha megcsalt volna.
2010. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sztem ha a párod szakított veled, és még annyira sem méltatott hogy őszinte legyen, akkor vigye sírba a titkát!


Én leszrnám a helyedben, mert ez egy oltári nagy árulás..


Lépj tovább.

2010. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mitől könnyebbültél meg amúgy?


Kihasználtak! Csak addig kellettél..


Ez nem is tünik fel? :D

2010. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De, feltűnik, csak ezt nekem is mondta, hogy nem szerelmes, ezért nem volt új infó.
2010. jún. 2. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!