Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudni akarnád a titkot?

Tudni akarnád a titkot?

Figyelt kérdés
A párom szakított velem. Egy közös barátunk azt mondta, szerinte jobb ha végleg befejezem vele, mert tudja a volt páromról amit tud, de nem akar teregetni. Én viszont még remélem, hogy a közös történetünk nem ért véget, viszont tudni szeretném a barát mit tud. Tisztességtelen a párommal szemben (aki vélhetőleg elmondta a barátnak) ha ki akarom szedni a "titkot"?
2010. máj. 18. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen,tudni szeretném. Bármennyire is fájna a dolog. Azért lehetett volna benne annyi,hogy elmondja mért szakított veled.
2010. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én is tudni akarnám. Meg is próbálnám kideríteni.
2010. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tudni akarnám. Akkor is, ha utána azt kívánnám, hogy bár ne tudnám.
2010. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztességtelen, én is tudni akarnám. Másképp nem is akarnám újrakezdeni.
2010. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is fájó mindkét fél részéről, de egy kapcsolatot tisztességesen kellene lezárni, kételyek és kétségek nélkül. Akkor legalább tudnád mi a valós ok, és nem rágódnál rajta, vajon miért is történhetett. De ha továbbra sem jelentkezik, tud be annak valóban jobb hogy megszabadultál tőle, és ne akard tudni miért hagyott el.
2010. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudni akarnám, mindenképpe. Voltam hasonló szituban, és één megtudtam a titkot, aztán megvilágosodott előttem, hogy mekkora hülye voltam..
2010. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakított akkor nincs az az isten, hogy én fussak utána. Nem érdekelne a dolog, lezártnak tekinteném az egészet.
2010. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szeretném tudni... Mert ha a volt barátod olyan dolgokat tett, amik helytelenek, talán te is jobban át tudod gondolni a helyzetet,és a megfelelő döntésre tudsz jutni. Mégha ezek a dolgok nagyon rosszak is,helyesebb lenne, ha tudnád.
2010. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben. A barátnőm csinált valamit valahol, de rá pár hétre úgyis szakítottunk. A mai napig nem firtattam a dolgot, mert ha kiderül valami rossz, akkor az tönkretette volna az emlékeket. Így csak a szép maradt meg, semmi más. Nem mindig kell kutakodni, mert az igazság néha elviselhetetlen.
2010. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tervezném vele a közös jövőt, de a titkot tudni szeretném. A közös barát meg mondjon el mindent, vagy ne szóljon róla semmit. Milyen már, hogy tudok ám valamit, de nem mondom meg. Akkor ne mondjon annyit se, hogy tudja. Szerintem olyan dolgokat tudhat a barát, hogy hányszor, mikor, kivel csalt meg, mikor vágott át, de megígérte, hogy nem mondja el neked.
2010. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!