Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert baj ha a baratom visz...

Miert baj ha a baratom visz haza a korhazbol?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
"Apam erre mondja, minddnkepp ok jonnek el ertem, nem ulhetek be a kocsijaba, megis hogy gondolom hogy o nelkuluk hagyom el a korhazat?" - Kérdező, erre a helyes válasz az, hogy ÍGY gondolod.:)
2017. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Németországban a világon a legkevesebb közúti baleset, és ott a világon a legmagasabb a megengedett sebesség 250km/h


Ha ez nem elég akkor több balesetet okoznak a közúton 70-80 nal haladók mint a 110-130 as zónába esők.


De alapból ki mondta hogy kapkodni fog ha a lábadozó kedvesét viszi haza? Olyankor mindenki ráér.


Mond meg nekik elmehetnek ők is érted de te a barátodhoz csüccsensz be. No comment

2017. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na akkor üzenem a szüleidnek: az én apósom sem veti meg a sebességet. Mégis mikor szülés után hazaengedtek a picurral a kórházból, kemény 10!!!!!!!-el araszoltunk haza, nehogy baj legyen. Már én szóltam neki, hogy taposson bele, mert az unoka a hazaútról fog megnősülni, olyan sokára érkezünk majd meg.
2017. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!