Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert baj ha a baratom visz...

Miert baj ha a baratom visz haza a korhazbol?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Alapjáraton nincs vele baj, de 1: nem tudjuk hány éves vagy(szülői aláírás miatt), 2: nem tudjuk, hogy miért baj ez.
2017. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocsi veletlen iressn kuldtem el

Na azt akartam irni, hogy nyaron mutenek, a bokamat kell muteni. A baratom felajanlotta, hogy hazavisz, ugyanis abban a korhazban van gyakorlaton, van lakasa is a varosban. Apam erre mondja, minddnkepp ok jonnek el ertem, nem ulhetek be a kocsijaba, megis hogy gondolom hogy o nelkuluk hagyom el a korhazat? Az a fobb bajuk, hogy a baratom regebben reszt vett gyorsulasikon es biztos csak gyorsan vezet meg minden bajuk van ezzel. Mit gondoltok errol?

2017. jún. 1. 18:32
 3/13 A kérdező kommentje:
A mutet elott leszek 18, es *uresen kuldtem el ezert megegyszer bocs
2017. jún. 1. 18:33
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Neked legalább vannak szüleid akik aggódnak érted.

Gondolkodj a fejükkel, ha neked lenne lányod és... jaj, hadd ne írjam le. Remélem érted amit mondani akarok.

2017. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne ülhetnél be a barátod kocsijába?

Itt elég nagy bajok vannak otthon, elég gáz, hogy hónapokkal előre el kell számolnod, hogy mit csinálsz.

A barátod, nem egy vadidegen, ha el tud vinni ő is, mert pont ott dolgozik, akkor miért ne vihetne el?

Mióta vagytok együtt és mi baja van a szüleidnek vele?

2017. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Ja most látom,hogy félnek,hogy gyorsan fog menni.

Mondd meg nekik,hogy te is haza akarsz épségben érni, ha nem úgy vezetne a barátod, ahogy te gondolnád,akkor nem ülnél be vagy kiszállnál, nem mennél tovább.

2017. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hulye a baratom. Fouton plusz utassal eletebe nem szaguldozott es nem is fog, meg ha kint van a 40es tabla, de mar lehet rajta menni rendesen akar 70nel is akkor is 40nel megy. Es egy 10honapja vagyunk egyutt, de ismertuk egymast korabbrol
2017. jún. 1. 18:47
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem az a baj, hogy a barátod visz haza.

Ők szeretnének hazavinni, ápolni.

Biztosan azt hiszik, hogy akkor ők nem láthatnak és aggódnának érted.

2017. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem baj, es nekik sem baj szerintem, csak gyanitom, hogy a szuleid meg iranyitani akarnak. Gyakorlatilag meg kiskoru vagy, ok meg gyerekkent kezelnek. Valojaban nekik mindig is az leszel, tehat ez ertheto, es a gyerek felnotte valasa nekik is egy uj szitu, amihes alkalmazkodni kell.

Majd megtanuljak szep lassan, foleg az ilyen helyzetekben vagy utan, hogy a gyerekek felnonek, es szep lassan kirepulnek, meg hogy mar maguktol is tudnak elengedett kezzel is ulni a budin.

Szerintem ne problemazz ezen sokat, ez az elet rendje.

2017. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

akkor a szüleidnek az is baj lenne ha Hamilton lenne a pasid, mert versenyző és majd biztos gyorsan megy?


én a helyedben leszrnam és mennek a barátommal

2017. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!