Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek? Fontos aki tud...

Mit vegyek? Fontos aki tud segítsen adjon tippeket

Figyelt kérdés
férjemnek most lesz a születésnapja nem soká és sajnos csak 2000ft ért tudok venni ajándékot,de mit?köszönöm szépen a segitséget mindenkinek!mert csak jövő hónapban lesz több pénzem.
2010. máj. 17. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
na így már elég helyeske a kérdés...:) öv, esetleg ing, egy finomabb, minőségibb bor...2000 forint azért nem olyan kevés...
2010. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
nézd előttem szóló (88%) , mostmár át van alakítva a kérdés. (Gondolom "felügyelik" hogy mit olvasnak a GYK-s kommentelők) A "muszáj" szó "muszálynak" való írását, az "ezmiatt" szót elviselem. De eleve úgy kezdődött a kérdés, hogy "Mitt vegyek..."és "segitcssen" de nem ez volt benne az összes "hiba". Szerintem vki jól akart szórakozni, mert ez nem tipikus helyesírási hiba, hanem annak a jele ha vki nem tud magyarul írni. De az fogalmazni se tud. Szerintem.
2010. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi baja volt valakinek ezzel a válasszal:

"A válasz megírásának időpontja: ma 12:26"


De köszönöm, hogy nem találta elég hasznosnak. Megjegyzem, több ismerősöm is hasonló módon ajándékozott. Az, ha valakinek pillanatnyilag nincs pénze nem szégyen (ha egyáltalán nincs, az sem szégyen). De sokaknak idejük sincs elmenni vásárolni, mire itt az esemény napja, ez a megoldás tökéletesen meg szokott felelni.

De hát nem vagyunk egyformák.

2010. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!