Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 Éves lány vok, a barátom...

16 Éves lány vok, a barátom 21: a barátom lehetne a gyámom?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szia nem lehetne mez nem ilyen egyszeru és mi lene ha tegyukfela gyámod lenne és szakitanátok ?:D furcsa helyzet állna elő az bisztos
2010. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Milyen alapon? Gyám csak meghatározott személy,(szülő, testvér, egyenesági leszármazott lehet. Ha állami gondozásba kerülsz, kirendelt gyámod is lesz, de az ott alkalmazásban álló személy.
2010. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, azt hiszem 6 év a minimum korkülönbség, és csak nagyon ritka helyzetben, pl testvérekkel tesznek kivételt. a gyámságot szívesebben adják olyanoknak, akik rokonok. a korkülönbség dologban nem vagyok biztos, de nem hiszem, hogy jó ötlet.
2010. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Na ne tedd.. figyelj az életed a jövőd múlik a gyámon.. ne tedd akkor se ha szerelmes vagy.. a szerelem múlandó.. a jövőd viszont nem..

Kár lenne ..

Gondolj bele!:)

am én is 16 vagyok :)

De akor sem szabad felelötlen döntéseket hozni.. pláne ha gyámod van .. tudod milyen az.. én is hasonló vagyok mint te .. az életben midig többet kell bizonyíanod mint egy átlag embernek.. ettől leszünk érettebek a korunktól függetlenül..

És egy szerelem nem folyásolhatja be :)

2010. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

befogadód lehet.

ha gyámod lenne,később nem vehetne feleségül pl.

2010. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet

ha feleségül vesz,de ahhoz kell anyud beleegyezése

És meg kell lennie nála a köülményeknek

2010. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elég beteges viszony lenne...
2010. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!