Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diákoknál hogy van reggel a...

Diákoknál hogy van reggel a kelés?

Figyelt kérdés
Nekem anyukám mindig bekopogott, beköszönt, de akkor már ébren voltam és tanultam, ráadásul utána a kistesóm is keltette, így útbaesett neki. Ez gáz? (Az egyik itt olvasott öcsis kérdésről jutott eszembe)
2017. máj. 11. 21:17
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%

Reggel 5:00 szól az ébresztő

5:50-ig elvagyok

6:00-ra átöltözök

6:05-re bepakolok

6:20-ra kész a kaja az egész napra

6:25-kor készülődés

6:30-kor indulás a 6:40-es buszhoz

2017. máj. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Buszoznom kellett a suliba,így anyukám keltett és vitt autóval elsőbe és másodikba. A 3.ik osztályt már úgy kezdtem,hogy szépen egyedül busszal. Nem ébresztett anyukám,be állítottam az órát....de mivel szerettem aludni így 6.50-re lett állítva, aztán nagyon gyorsan össze kaptam magam mert 17 percem volt, abból 2 perc a buszmegálló,hogy a busz induljon.Valamiért soha nem sikert elaludnom vagy a buszt lekésnem. Amúgy öcsém és köztem 7 év a korkülönbség,szóval anyukám otthon volt mindig,pláne,hogy egyéni vállalkozóként is dolgozott otthon. De ő jobbnak látta,ha szépen megtanulunk magunktól időbe felkelni és oda érni ahova kell.
2017. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Amióta saját szobám van, egyedül, órára kelek, nem várom el apától, hogy felébresszen :)
2017. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem általános iskolában még anyu keltett, viszont középiskolában már ébresztőt állítottam és magam keltem/készülődtem.

Nekem meg volt a rutinom, hogy felkeltem, letusoltam, (akkoriban napi 3x tusoltam:D) felöltöztem és mehetünk. Közben mindenki csinálta a maga dolgát, anyu a kisebb testvérem keltette, ő készítette a tízórainkat, vagy amit a suliba vittünk kaját stb.

2017. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Amíg iskolába jártam, ébresztőre keltem kb. egy órával indulás előtt. A szüleimet csak akkor kértem meg, hogy keltsenek fel, amikor egész éjjel fent voltam, másnap meg mentem valahová (rossz volt az alvásritmusom a középiskola befejezése után, de el kellett intéznem a dolgaimat, és az egymás utáni öt ébresztőben sem bíztam).

Azóta egyedül élek, és ébresztő kelt reggel nyolckor.

2017. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban a szüleim keltettek fel reggel, persze mellette volt óracsörgés is, de arra nem akartam felkelni.

Középiskolában (tehét 10 éves koromtól) magamtól keltem, vagyis óra-, illetve amikor már volt telefonom, onnantól telefoncsörgésre. Általában egy 5 perces szundit engedélyeztem magamnak.

Anyu reggelit készített, ha otthon volt, de előfordult, hogy csak mi voltunk otthon gyerekek, akkor én készítettem a reggelit (mert én vagyok az idősebb).

2017. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

6:35-kor anyum bejön, behozza a telómat, amin van vagy 10 ébresztő. Felébredni nem ébrednék rá, mert nagyon mélyen alszom, meg se hallom. :D 6:40 körül még kakaót is hoz be, mert szerinte kiszárít az éjszaka. :D

6:55-kor kelek fel végleg már ébresztőre. Utána is vannak ébresztőim, mert képes vagyok elbambulni. :D 7:10-kor indulok a 7:15-ös buszra.

Anyám 7:40 körül indul.

Nagyon gáz lehetek. :D

15/l, 0.-os

2017. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

5kor csorog a telom, en meg felkelek. 6 evesen is egyedul kellett kelnem, mert a szuleim olyankor mar dolgoztak.

Letusolok, iszok egy teat, feloltozok, bepakolok a taskamba, kiengedem a kutyakat, fogat mosok... aztan megyek suliba, kb 20-25 perc seta

2017. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 90 százalékában magamtól kelek ébresztőórára. Ha anya itthon van és nem hallom az órát/egy csomószor kinyomom akkor bejön és felkelt. Ha nincs itthon, akkor hamarabb felkelek az óra csörgésére, mert akkor nagyobb a felelőségtudatom, hogy időbe beérjek a suliba :D

16/L

2017. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Hát ha éppen hazalátogatom és dolgozni megyek, anya szokott kelteni. Behozza a reggeli kakaómat és utána már funkcionálok :D 22 vagyok.

Egyébként magam kelek ébresztőre, ha otthon vagyok. Esetleg felébredek valamelyik lakótársamra.

2017. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!