Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az anyám?

Szerintetek normális az anyám?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves kis spániel kutyusunk. Ma nagyon nagyon rosszul volt, ezért rögtön elszaladtunk apukámmal vele az orvoshoz. Az orvos azt mondta, hogy bent kell éjszakára hagyni, mivel nem tudták még megállapítani hogy mi a baja a kutyusnak. Anyukámmal külön élünk. Mi ezt el mondtuk neki, és ő azt mondta, hogy mi megöljük a kutyát azzal, hogy elvittük az állatklinikára, és hogy miért nem hagyjuk meghalni a kutyát rendesen? Szerintetek normális ez a nő? Lehet, hogy a kutyának csak egy kis baja van, és az orvos meg tudja gyógyítani!! Miért ne adjunk neki esélyt, ha tegnap még boldog kutya volt?:S
2010. máj. 15. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Telleg furcsa reakcio. Szerencsetlen ebnek jar egy esely, miert kellene engedni meghalni, ha csak egy kicsit rosszul van... Minden jot a kutyusnak! Anyaddal pszihologusnak kellene beszelnie.
2010. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jár is pszichológushoz, gondolom nem véletlenül. Egy idióta.
2010. máj. 15. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Szégyeld magad hogy ilyet mondasz édesanyádról...
2010. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ilyet én is hallottam már egyébként hogy jobban,könnyebben meghal belebetegszik a hiányba a kutya és elpusztul!
2010. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az a kutyus is megérdemli az elétet. Nekem volt egy kutyám ami már családtag volt. Nagyon sokat siram a szüleimnek, hogy alkalmas vagyok egy kutyára és tudok rá vigyázni. Mi egy nagyon forgalmas úton lakunk ahol rengeteg kocsi jár és mamám nyitva hagyta a kaput és a kutya kiment az útra...:S:S:S

Az egész családot nagyon megviselte a halála én több ideig nem is voltam hajlandó senkivel beszélni. Nekem az a kutya volt a társam. Meg anyu is siratta a kutyust pedig ő nem igazán mutatta iránta a szeretetét.

2010. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem ne szégyeld magad azért, mert így érzel az anyád felől. Néha én is úgy érzem, hogy kettyós az anyám, de mi csak röhögünk rajta a párommal. Bár még nem kerültünk komoly szituba. Hozzáteszem, nagyon rendes és édes anyukám van, csak néha bolond dolgai vannak - tényleg vicces. :DD
2010. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a kutyus már eléggé benne van a korban, és tényleg igaz, hogy ha hiányolják a gazdit, könnyebben lecsapja szegényeket bármilyen betegség - egy öreg kutyát orvostól orvosig húzgálni lehet, hogy felesleges, ilyen szempontból anyukádnak igaza van. Az viszont nagyon erős túlzás, hogy "megölitek" ezzel, valóban felfújta a dolgot. De attól, hogy neki más a véleménye, még nem biztos, hogy idióta, csak ő másképp látja mint ti.
2010. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy bementünk reggel a kórházba a kutyus tökéletesen volt. Hála istennek
2010. máj. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!