Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az anyám...

Mit csináljak? Az anyám normális?!

Figyelt kérdés

bepucsított és viccből ráütöttem eggyet

és elkezdett sírni emg hogy én egy rohadt ri**anc,k***a vagyok mit rugdosom őt..

és nemis ütöttem nagyot:|


2010. máj. 15. 13:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg arra tudok gondolni, hogy anyukádnak nehezére esett lehajolni és inkább azt várta volna, hogy segítesz neki ezért nem találta mókásnak a popsipacsit. Lehet, hogy nagyon fáradt. Pihennie kellene.
2010. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Vannak olyan családok akiknél játékosan csapkodják egymás fenekét de vannak oylanok is ahol ezt nem tűrik. Nem csak lehajolt és te értetted félre? Ha viszont tényleg bepucsított akkor nem tudom mitvan úgy oda. Bár én az az anyukám seggét nem csapkodnám és ő sem pucsítana be nekem. Haveroknál, barátnőknél ez normális de hogy az anyámnál...örülj hogy nem vágott pofon.
2010. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
a bepucsítást ugy értem hpgy lehajolt
2010. máj. 15. 13:54
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Ti így becézitek egymást? Nem semmi család. Sztem nem normális egyikőtök sem.
2010. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

értem

ez egy szado-mazo család,anya-lánya felállásban

2010. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az senkinek nem tűnik fel, hogy egy anya ilyet mond a lányára. És sztem nincs semmi rossz abban, ha valaki viccből rálegyint egy pucsító fenékre (persze megfelelő ismerettségi körben).
2010. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hát..nem tom..én is szoktam igy hülyülni.. De nem harapja le a fejem =/
2010. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
mi ezt sokszor csináljuk de még soha nem volt belőle sértődés. próbálj meg anyukáddal beszélni,hogy te nem úgy értetted. a rib.anc, kur.vázást pedig szerintem csak indulatból mondta. indulatból sokszor mond az ember olyat amit nem gondol komolyan.
2010. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hullafáradt lehet anyukád, én legalábbis olyankor vagyok túlérzékeny.
2010. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!