Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férjem úgy...

Szerintetek a férjem úgy gondol rám mint tárásra, vagy mint egy idegenre?

Figyelt kérdés

Ezt mondta nekem mert segítettem anyukáméknak elintézni egy ügyet amihez ők nem értetek, de amúgy nem szoktak kérni semmit és havonta 1x találkozok velük, de akkor is kb félórára.

"bocs csak nem viselem el hogy a szülőkhöz legyek kötve

az enyémekhez sem nemhogy máséhoz"


2010. máj. 14. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát most eléggé felhúztam magam bocsi. Anyád felnevelt téged, és nem érdemli meg hogy elintézz neki valamit ? Az is eléggé gáz, hogy havonta fél órát látod őket. Attól hogy ő nem törődik a sajátjával még nem kell mindenkinek ekkora tuskónak lenni. Kívánom, hogy a saját gyerekei is így viselkedjenek vele ha a segítségükre szorul. Egyébként nem riogatlak, de gondolom hozzád is így szokott állni. Számíthatsz rá egyáltalán valamiben?
2010. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magának való. Attól hogy külön él valaki a szüleitől, még nem kell úgy viselkedni mint a jégcsap az ereszen! Nem baj, hogy segitettél nekik, miért lenne az? Amúgy nem értem, hogy miért gondolna rád úgy, mint egy idegenre...
2010. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy így áll a dolgokhoz. Az ő szüleinek soha, semmiben nem kell a segítség? Ne foglalkozz vele! Örülj annak, hogy segíthetsz. Úgyis csak addig tudunk a szülőknek segíteni, míg vannak! Ha sajna eljön az az idő mikor már nem lesznek, akkor már hiába segítenél!
2010. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mert ezt mondta "bocs csak nem viselem el hogy a szülőkhöz legyek kötve

az enyémekhez sem nemhogy máséhoz"

2010. máj. 14. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs, de az biztos, hogy nem tekint egyenrangu társnak ... elég szomoru ha valaki lelkileg ekkora sivatag
2010. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a szüleim nem olyan idősek még 60évesek, de viszont mind ketten súlyos betegek nem tudni menyi van még hátra nekik, sajnos nem mindent tudnál elintézni, de a férjem ezt nem érti meg hogy én szeretem őket, ő egy gazdagabb családban nőt fel, míg én egyszerűben , de családban, sajnos az övé nem nagyon törődik vele, a kislányunk két és fél éves de csak 4x látta és 1órát összesen, de nem azért mert nem engedjük, csak fontosabb nekik más, és ezért haragszik rám, hogy én segítek és szeretem az enyémeket, bár én az övével is jobban vagyok, hetente telozok velük míg ő az enyémeket szidja.
2010. máj. 14. 14:13
 7/7 A kérdező kommentje:
igen arra már én is rájöttem, hogy nem úgy tekint rám sajnos. De mit tehetek,utáljam a szüleim, mert ő nem akar kapcsolatot az övéjével, és én ezért bántsam az enyémeket ok nélkül.
2010. máj. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!