Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illendő ez az ajándék?

Illendő ez az ajándék?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsémnek lesz a 8.-os ballagása.A helyzet a köv.: most született kistesója, így már 5 gyerkőc van, nem éheznek vagy ilyesmi, de megkell fogniuk a pénzt. Ha pénzt adunk neki akkor azt ő elteszi, mert gyűjtöget. De a szüleinek meg nem biztos, hogy lesz annyi péne, hogy a középsulira mindent megvegyenek, nyílván a könyveket meg füzeteket megfogják, de táskát meg tolltartót ilyesmit... Szóval a kérdés igazából az, hogy illik e ajándékozni ilyesmiket, hogy iskolatáska, tolltartó, füzetcsomag? Szerintetek?
2010. máj. 14. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezd meg a ballagót, hogy örülne-e? Mond meg, hogy nem kell udvariaskodni, az igaz válaszra vagy kíváncsi. És ha örülne, akkor teszel mellé 3-5000 ft-ot meglepibe, és teljes lesz a boldogság!
2010. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó ötlet volt azt, hogy pénzt is, füzetet is...

5000 Ft, plusz a másik 5000-re néhány füzet, golyóstoll stb... így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad.

2010. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi volt hogy karácsonyra is ilyesmit adtunk, és nagy örömet szereztünk mindegyik gyereknek.

Nem hiszem, hoyg az unokaöcséd úgy el lenne kényeztetve!

2010. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen én is átéltem ezt, amikor én ballagtam és bár a pénzem odaadtam mégsem voltak szép dolgaim. De most már megtehetem , hogy segítek másnak is és ezért gondoltam arra, hogy kapjon valami "menő" cuccot, amit tudom, hogy amúgy nem kaphatna meg.
2010. máj. 14. 10:12
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha olyan iskolaszert veszel, ami menő (mondjuk mesefigurás vagy autós vagy mittudomén) akkor annak örülne a srác és még hasznos is lenne. Vannak ilyen menő füzettartók, tollak, táskák, tolltartók meg minden más is.
2010. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a tollas csokor nagyon jópofa :) miközben olvastam a kommenteket fejben összeállítottam egy kis "csomagot" aminek minden diák örülne (főleg ha ilyen helyzet van otthon)


2-3 szép,de nem kirívó füzet egyszerű mintával,első oldalon idézet,jókívánság

a tollas csokor :)

Igényesebb írókészlet fadobozban vagy vagány tolltartóban (töltőtoll(esetleg gravírozva),rotringszett,hegy,valami faca radír)

egy ébresztőórás(esetleg rádiós,de az már vastagabb tárcát igényel) ceruzatartó,hogy hasznos és jó legyen :)

jónéhány tábla milka csoki :D

+mellé mindenképp pár ezer forint,amennyit nem sajnálsz,a holmik közé elrejtve(de azért ne dobja ki a dobozt pénzestől :D)


én 14 éves koromban ezeknek örültem volna,mert én se nagyon kaptam jó dolgokat,és égtem miatta mint a rejszták,pedig mi csak ketten voltunk tesók(meg két kutya :)


17L

2010. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszi! Ezek jó ötletek! :)
2010. máj. 17. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!