Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza a...

Hogyan szerezhetném vissza a pénzem?

Figyelt kérdés
Mikor végeztem a sulival elkezdtem dolgozni, ekkor a szüleim elkezdtek kéregetni azzal a mondattal hogy majd visszaadják de ebből még semmit nem láttam maximum hogy erre-arra költött..már ott tartunk hogy majdnem 900000ft-ot kértek el apránként. Most lakásvásárlás előtt állok mint normális fiatal és igencsak jól jönne az a majd 900000 ft. Eddig még egy fillért nem kaptam vissza. Ha felhozom rögtön terelik a témát. Mit tehetek ilyen esetben?

2017. ápr. 18. 19:39
1 2
 11/11 anonim válasza:

A szüleidről van szó.


Add nekik azt a pénzt, és mivel biztos nehéz helyzetben vannak, kérdezd meg, hogy segíthetsz e még valamivel.


Pénzzel amúgy sem lehet szembeállítani azt, hogy te az életedet kaptad tőlük.


Üdv,

Jani

2017. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!