Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a bátyámmal?

Mit tegyek a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy kicsit veszélyesebb környéken lakunk és egyszer a közmunkások nem hagytak békén, de szerencsére arra jött a tesóm és megvédett. Azóta olyan mintha valami biztonsági őr lenne körülöttem, nagyon félt engem. Néha zavar, hogy mindig meg akar védeni (persze jól jön néha) mert mi lesz ha ő már nem lesz? Szerintem magamat is meg kellene tudni védeni. Ő 21/F.

17/L


2010. máj. 13. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért csak hálás lehetsz :) Hidd el , bár néha idegesítő tud lenni, minden pénzt megér egy ilyen bátyus!
2010. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Jajj én mindig bátyót szerettem volna, ami képtelenség, hiszen már nem lehet. Kivéve ha kiderülne, hogy van :D
2010. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
köszönd meg neki!
2010. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem esik túlzásba, addig örülj neki. Én ismertem olyan srácot, aki már azért a másik torkának esett, ha rá mert nézni a húgára. Majd ha lesz barátod, ő átveszi ezt a szerepet a tesódtól. Magadat úgyis megtanulod megvédeni, ha majd kikerülsz az életbe.
2010. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy normális!!Egy báty megvédi a hugicát!!:)Járj valamilyen küzdősportra ha attól magabiztosabban éred magad molesztálás esetén..,másfelöl meg ne járj egyedül,elhagyatott,kihalt környéken ahol nincs normális világitás se!!
2010. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki. Mással feleennyit se törődik a tesója. Nekem öcsém van, de ha valaki bántana, megnyalatná az illetővel az édes anyaföldet.


Hordj magaddal valami önvédelmi cuccot (sima dezodorspray is megteszi) ami mindig a kezed ügyében legyen, ha olyan környéken vagy. Ha meg lesz fiúd, a bátyádnak mutasd be először, azután majd ő átveszi a bátyádtól a szerepet :)

2010. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
szia! ha már nem lesz a báttyád akkor elötte kérj töle önvédelmi fogást vagy vegyél viperát és csak a fejét meg ne sátuljon:D
2010. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Hidd el nem akar rosszat neked ő csak védeni akar téged, ha meg ugyanezért túlzásba viszi akkor mond meg neki, hogy mi van de ezt persze úgy, hogy ne sértsd meg mert ő még is csak segített.


(Amúgy nekem meg a 17 éves öcsém pont ilyen amilyen a te bátyád, engem és a barátnőmet az utcán kezdtek piszkálni és ö pont arra járt ment vásárolni és kihúzott a csávából.)


Na a lényeg örülj neki, hogy ilyen tesód van.

19L

2010. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy legalább törődik veled. Ha nekem ilyen tesóm lenne :D
2010. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem jó tesó. Egyszer volt egy olyan, hogy az egyik barátnőmmel kimentünk sétálni és jött egy fura ember aki csak ott szövegelt nekünk meg elkezdte fogdosni a barátnőmet, a bátyám meg pont akkor jött a suliból és meglátta. Abból a pasiból még a szärt is kiverte :D :/.


Szeretjük egymást :) kivéve amikor nem :D.

2010. máj. 13. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!