Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az őrült bátyámmal?

Mit csináljak az őrült bátyámmal?

Figyelt kérdés

Folyton piszkál engem, és én vagyok leszúrva, mert visszaszólok neki, és ő meg még odaszól, mikor levagyok szúrva, és csodálkozik, hogy azt mondom:

- Kitagadlak a családból, és úgy utállak, hogy elmondani nem lehet.

És ez minden egyes nap megtörténik...


2011. júl. 2. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagy a francba.Nekem a hülye öcsém pont ilyen volt,már egymáshoz se szólunk,de hál'istennek már nem élünk együtt,(csak egy év van köztünk) állandóan fölényeskedett,beszólt!,még ő nekem.Én meg egy idő után lesz.rtam a fejét,és ez még jobban dühítette!Úgyhogy ez a legjobb megoldás.Hacsak nincs olyan barátod,aki beszól neki.Hány évesek vagytok?
2011. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Egyébként régen én is utáltam a bátyámat. Egyszerűen megoldottam a dolgot. Ha beszólt nem szóltam vissza elmentem mellette vagy inkább elkerültem őt. Mivel külön szobánk van,nem volt olyan nehéz egymást elkerülni volt hogy napokig egymáshoz se szóltunk. Aztán ha találkoztunk pl. a nappaliban ott se beszélgettünk.

Egyébként ahogy növünk egyre jobb a kapcsolatunk. Én most vagyok 17 ő 19 és már elég jól elpoénkodunk meg fikázzuk egymást, de már csak viccből:D

2011. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez az idegen abszolút nem normális, ok nélkül sértegetett,lek.rvázott meg hasonlók,pénzügyekben átvert,gusztustalan a stílusa és még sorolhatnám.Szóval eddig nekem volt régen egy barátom,aki ki volt gyúrva,na neki elég volt egyszer figyelmeztetnie,hogy ne hallja meg ezt mégegyszer (persze nem előtte mondta:)) és nem is mondta,míg együtt voltunk.:)Vannak ilyen sz.r emberek.És a korral sem változnak.Első voltam
2011. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 12 ő 15 éves, és mi egy szobában vagyunk. Mikor nem szólok hozzá, akkor meg elkezd csípkedni vagy akármi, és azt már nem hagyom szó nélkül...
2011. júl. 2. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
És anyukádék? Mond meg neki h állítsa le magát. én biztos nem hagynám magam
2011. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fog javulni a kapcsolatotok, de csak ha valamelyikőtök elkerül valahová és valahol hiányoztok egymásnak.


Az én párom és tesója ikrek, már 22 évesek (!), de ebben élünk, a srác (hiszen semmilyen "családi" kötelék nincsen közöttünk) még engem is cseszeget, utálom, nem is akarok oda menni. 23 éves léttemre megaláz, én is utálom.


Az anyukájuk is szenved miatta, de azért látok némi kivételezést. Valahogy mindig a párom a rossz.


Ezért gyűjtünk lakásra ahogy szerény anyagi körülményeink között lehetséges.


23L

2011. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, anyukám néha... Sokszor nekem ad jó pontot, de ő 16 éves! Én meg (bátyám szerint) CSAK egy 12 éves óvodás vagyok, miközben ő viselkedik így...
2011. júl. 8. 06:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!