Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar ferfinek lehet Török...

Magyar ferfinek lehet Török vagy Arab felesege?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 10:17
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
91%

A magyarok és az európaiak a legszebbek? Azigen.

Ez olyan mintha valaki azt mondaná hogy a halak nem tengerben élnek hanem vízben.

2017. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10%

ige igy van a magyarok a legszebek

aki mást hisz az ferdehajlamú

2017. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod én transzi vagyok, irj privit nem fogod megbanni
2017. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
23%
Hol vannak a "legszebb" magyar nok? Nem naagyon latok igazi szep magyar noket.
2017. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem látsz magyar nőt aki szép lenne,a te bajod,akkor ott a maradék válogass abból.A te feleséged milyen nemzetiségű?-ha van eggyáltalán.Valaki írta hogy a félvér ázsiai csajokat szereti,megértem mert szépek de ha már félvér akkor már a csaj se tudja nagyon melyik kultúrához tartozik.Tegyük fel lessz egy gyereketek,a kicsit melyik kultúra szerint nevelitek a 3-ból.Nehéz dolgok ezek de ha elcsavarja a fejed ez van.
2017. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Abszolut az adott torok vagy arab csalad vallasosaganak fokatol fugg a dolog, vagy attol hogy egyaltalan muszlimok-e, mert muszlim no kizarolag muszlim ferfival hazasodhat. Polgari hazassagnak nincs akadalya termeszetesen.
2017. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nekem az arab es a török lanyok tetszenek csak sajna nem tudok csak magyarul azert kerdeztem hogy nyelvtudas nelkül nehez ismerkedni szerintem
2017. ápr. 2. 14:48
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzaallassal nem ajanlanam sem a torok, sem pedig az arab noket, mert a legtobbjuk teljesen mas tarsadalmi strukturakban nevelkedik mint te, aminek az egyik legfobb jellemzoje, hogy a ferfinek ott tenyleg gondoskodo, "teremto" ferfinek kell lennie, aki kesz a gondjat viselni mind a nonek, mind a csaladnak. Ezzel ez a "jaj, a magyar lanyok a penzre mennek bruhuhu" mentalitas egyaltalan nem fer ossze, mert pl. a legtobb arab vagy torok no egyszeruen nem tudna teged ferfiszamba venni olyan javak nelkul, amelyek azt mutatjak, hogy "na, nem fogunk ehezni, es nem kell gurcolni se". Mert ott az esetek nagy reszeben (bar termeszetesen ez mindenkire nem igaz, ez egy eleg sok tenyezos gondolatmenet) ez a termeszetes. Az alap.
2017. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge nem veszi magara
2017. ápr. 2. 15:15
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy miért hiszik azt az ilyenek, hogyha a magyar nőknél nincsen sikerük, majd külföldinél lesz?

Ismerősöm is kb. ugyanígy szidta a magyar nőket, hát ő kimegy Angliába, na majd ott, ott sikerülni fog, mert a külföldi nők másak. :D

Pár hónap múlva hazajött és végig arról nyavalygott, hogy milyen szörnyűek az angol nők, az indiaiak büdösek, stb.

2017. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!