Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek örülne ajándékba egy 7...

Minek örülne ajándékba egy 7 éves gyerek?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a párom testvérének a gyaraki óvodás ballagása.(ikrek fiú-lány 7 évesek lesznek).Mit szoktak ilyenkor ajándékba venni?Max 5-10.000 Ft-értékben.Elvileg van ünnepség is utána ,de mi lehet nem tudunk elmenni, csak az ajándékot utólag odaadni,mert mindketten dolgozunk És már kevés szabadságunk van.
2010. máj. 12. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ mi az épp aktuális kedvenc


öcsém tavalyik pókember és dínómániás volt,bárminek örült amin ilyen minta volt

most katonás dolgok jöttek elő,8 éves,táskától kezdve az ágyneműig,tapétáig minden katonás


meg kell érdeklődni az anyukájuknál

(iskolás dolgot ne kapjanak,majd ráérnek szeptembertől erre gondolni)

2010. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tom hogy oviballagásra jó e de a lány szerintem valami csili villi toltartonak iroszerekkel
2010. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

számítógép :)

ha van, akkor játékokat rá

2010. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát azért valami hasznosat szeretnék.Mesekönyvük, plüssállataik játékaik nagyon sok van.Az a baj, h. fogalmam sincs mivel játszik manapság egy 7 éves gyerek.
2010. máj. 12. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a lánynak (ha lányos..mert én nem vagyok az, nem is voltam :D) valami sminkes dolgot, vagy amivel tud magának karkötőt,nyakláncot fűzni, kirakót, rajzos cuccokat. Most hirtelen több nem jut eszembe.


A fiúnak legó, esetleg egy új bicikli, kirakó, hotwheels vagy mi az. :)

2010. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

disney-s játékok

(legalábbis én azokkal játszottam:D)

2010. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lánynak kreatív holmi vagy nőcis cuccok fiúnak bringa,görkori vagy deszka :)
2010. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
matchbox matchbox matchbox. nagyon sokat.
2010. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!