Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt-e ajándékod, amely...

Volt-e ajándékod, amely irtózatos baklövésnek bizonyult?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte, hogy férjétől sarlót kapott. Elég furán vette. Másik mondta, hogy férjének egyszer lapátot ajándékozott. Az is furán vette. Tőlem egyszer régen férjem öltönyt kapott próba nélkül. Három számmal nagyobb volt, eléggé furcsállotta. A legnagyobb baklövésem azonban az volt, amikor anyósomnak fél tucat bundabugyit vettem. Mint kiderült, nála az ajándék lényege az volt, hogy dicsekedhet vele. Férjem jól letolt, hogy anyja ezt most hogyan mutogassa a falunak?
2010. máj. 12. 00:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%

A falusiak hogyan b*sszák el az ajándékozást című rovatunkat olvashatták xDD


Vettél volna neki tikot anyám!

2010. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy borzasztóan szegény ismerősömnek ajándékoztam egyik karácsonyra egy vadiúj kabátot, és a méretével nem is lett volna gond, jó volt rá, de szegénykém kibökte, hogy inkább kaját adtam volna. Azóta csak kaját hordok neki.


Meg apámnak adtam egyszer egy üveg díszdobozos, díszpoharas márkás italt, és megkért, hogy máskor vmi értelmeset, amit fel is tud használni, ha lehet. Égtem egy picit, mert ez kb úgy jött ki, mintha én akarnék belőle alkoholistát csinálni :))

2010. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura.. Nekem eszembe se jutna reklamálni egy ajándék miatt. Nem véletlenül hívják ennek. :D Szerencsére a rokonaim, barátaim is ilyenek, szóval eddig még nem történt ilyen velem.
2010. máj. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már több karácsonyon sírtam amiatt, hogy amiket anyámnak vettem az nem tetszett neki. Az a baj, hogy ő megmondja konkrétan, ha valami nem tetszik, pedig én igyekszem, de hát nem vagyok gondolatolvasó :/
2010. máj. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Fateromnak vettünk tesóimmal karácsonyra műszart. Megsértődött... de megérdemelte.
2010. máj. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2 unokatesóm van (1 fiú, 1 lány). A szüleim megkérdezték a lányt, szerintük mit kér a tesója a szülinapjára, erre a lány viccből: "ugrókötelet, arra vágyik már nagyon régóta!" Szüleim komolyan vették, és megvették az ugrókötelet :):) Mondjuk úgy h a srác furán vette XD Azóta is emlegetjük :D
2010. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig megkérdezem:)Pl nálunk sok a kis gyerek!Így hát megkérdezem tesómékat,h mit vegyek a Piciknek!Ruhát vagy játékot?!Így mki azt kap aminek örül és ami hasznos is!

De ez lehet h csak nálunk van így,h megbeszéljük:)Most pl karácsonyra anyának új tűzhelyt akarunk venni,tudja is!Oké még messze van,de neki kell állni már most arra gyűjteni:)

2010. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer anyunak vettem egy gyönyörű karórát. Ezzel nem is volt gond, mert tetszett neki, csak valahogy elfelejtettem, hogy nem lát jól!:) Szegény nem látta a számlapot, csakha kb. 2 cm-re tartotta a szemétől. Visszavittük, és választott magának másikat!

Egyszer pedig apunak vettem egy ilyen csavarkulcskészletet, persze nem volt minőség, mondhatnám sz@r volt, de akkor arra volt pénzem. Apu édesen "örült" neki, aztán pár nap múlva kiderült, hogy van neki kb. 3 db több tízezres készlete.

2010. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak egyszer arckrémet vettem, mert valaki ezt tanácsolta. Anyukám megsértődött, hogy ilyen öregnek látom. :S
2010. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak vettünk számítógépet, hogy tanuljon meg internetezni. Azóta is bontatlanul áll a sarokban, egy pléddel letakarva, rajta virágokkal. :)
2010. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!