Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakítsak ki párkapcsol...

Hogyan alakítsak ki párkapcsolatot lógó hassal?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal lány/nő vagyok. Sokáig kövér voltam, de lefogytam, nem 10 és nem 30 kg-ot... sokkal többet.

Nem beképzeltségből mondom de tényleg nagyon szép az arcom (amit régebben a pufiság eltorzított) és a hajam is a fenekemig leér, és hát elég sokan megfordulnak utánam. A ruhák jól rejtik a hibámat, hogy kötényhasam alakult ki, tehát olyan vagyok mint aki sovány ugyan de pici pocija azért van.. csak az nem poci hanem a visszamaradt bőr ami állati gusztustalan. Műtétre nincs pénzem...

Szeretnék ismerkedni, de jobban széggyelem így a testem mint amikor kövér voltam. Akkor is voltak párkapcsolataim (nem is értettem sose hogy lehet engem kövéren is szeretni...) de akkor úgy vetkőztem le mindig a páromnak hogy tudtam, tudja, milyen vagyok, mert látja, és ennyi. Ha így is szeret, akkor miért dugdossam magam...

Most viszont kivülről nem látszik mi a helyzet a ruha alatt. Minden srác egy vidám, nagyhangú, szép arcú lányt lát átlagos vékony alkattal.

Próbálnak flörtölni, de mindig hárítok: mégse kezdhetem a beszélgetést ugy, hogy szia Kata vagyok, 4 kiló felesleges bőrrel a hasamon??? Ha meg nem szólok semmit akkor állati ciki utólag közölni, mikor már érzelmek, kötődés kezd el kialakulni, és közeledik az időpont mikor szexre kerül a sor......... mégis mit csináljak? :(


2010. máj. 11. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem lehet akadály, ha valaki igazán szeret!

(Gratulálok, hogy ilyen sokat tudtál fogyni! Ez nem semmi!)

2010. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Nagyon ugyes vagy, hogy sokat fogytal! Igazan buszke lehetsz magadra, a felesleges borrel meg ne foglalkozz. Nem hiszem, hogy ez igazan zavarna barkit is rajtad kivul.

2010. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szia ,szerintem probalj meg valami sexy cuccba bujni az elso esten az el takarhatja.nem kell mindent levenni!meg hangulatos fenyt is csinalhatsz,gyertyaval vagy szines egovel.gondolom egy ido utan majd el enegeded magad sex kozben es mar nem fog zavarni.sok sikert.
2010. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy elvem. számomra tök mindegy a test, ha az arc gyönyörű, és a nő ápolt. Sok kövér nő pl. azt hiszi azért nincs pasija mert kövér, pedig soványnak is csúnyák lennének, és igénytelenek. Ja igen. engem különösen izgat ha egy nő teste nem tökéletes. A természetessége az izgató
2010. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ne akadályozzon az ismerkedésben. Úgyis van mindig egy pont egy alakuló kapcsolatban, amikor felvetődik a szex téma, akkor nyugodtan mondd el a jelöltnek, hogy mi a helyzet és mik az aggályaid. Akár még izgatóbb is lehetsz emiatt, egy kihívás a férfinak, hogy ágyba bír-e vinni. Nekem pl. mellem nincs, és amikor odajutottam az illetővel, mindig jeleztem neki. Eddig még ez sosem volt akadály. Igaz, a statisztikát nem rólam kell mintázni, mert csak 2-ről van szó, de a 3-adikat se zavarta volna, csak az más okból nem valósult meg. A lényeg, hogy én a szerelmem előtt kb. 3 hónapig nem voltam hajlandó levenni a melltartómat szex közben se, de leimádkozta rólam nagy nehezen, és úgy oda van, ha véletlen elfelejtem felvenni, olyankor össze-vissza fogdos nagy örömében, meg mindig mondja, hogy ne szidjam a mellét, merthogy az az ő melle.:)))

Szerintem amikor beszélsz a srácnak erről a problémáról, úgyis látni fogod hogyan reagál. Mivel tapasztalatom szerint a fiúk szeretik elég hamar effelé terelni a beszélgetést, nem is kell túlságosan belebonyolódj egy viszonyba ahhoz, hogy erről beszélgessetek. Ha érzel iránta akkora bizalmat, hogy komoly kapcsolatra alkalmasnak találod, akkor legyen bizalmad megosztani ezt is. Minden nő megöregszik, és valószínű ezt olyan srác jobban tolerálja, aki már az elején is elfogadott minket tökéletlennek. Ez egy jó szűrő.

2010. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pontosan hogy néz ki ez a has, mennyire extrém, a "pici poci" azért az nem hangzik olyan vészesen :) (ja vagy úgy érted, hogy kívülről ez látszik, de levetkőzve rosszabb a helyzet... lehet így is, hogy csak Te látod ennyire rossznak a helyzetet! - de én hallottam olyasmit, hogy ha megállapítják, hogy egészségügyi (mondjuk ez inkább lógó mellnél) vagy pszichés problémákat okoz, akkor (részben) támogatja a TB a műtétet.

Hogy ebből mennyi igaz, passz, kérdezz utána...

Ugyanakkor szerintem így is próbálj meg kapcsolatot létesíteni, és mondd el, mi a helyzet. (ne úgy, hogy halálra szégyelled magad, hanem természetesen, olyan "ez van és kész, én nem csinálok belőle tragédiát, van egy csomó más pozitív tulajdonságom, kellek így vagy nem, elég hülye vagy, ha emiatt nem" hozzáállással. (Ne szó szerint ezt mondd, csak érzékeltesd,ezt közvetítsd!!!)

Ha egy pasi szeret, sok mindenhez tud alkalmazkodni.

Aki szült,annak is sokszor lóg a hasa, és ha a férje normális, felfogja, hogy erről nem tehet, és nem romlik meg a kapcsolatuk.

Amúgy én se rajongok a hasamért, mert mindig oda hízok, és hát kerek, kidomborodik, hurkás, szerintem nem szép. (OK tudom, ez más kategória, de kicsit mégis hasonlít a Te esetedhez) A barátom meg mit csinál, fogdossa, simogatja, azt mondja, szereti :)

2010. máj. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézz a neten utána, mert a hasplasztikát bizonyos súlyvesztés mellett, már támogatja a tb.
2010. máj. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha körzeti orvosod ismert daginak,tovább fog utalni,és kaphatsz Tb.támogatást hasplasztikára. Arra kell ügyelned,hogy még valószínűleg előtted áll a szülés,ahoz meg jobb lenne,ha maradna a jelenlegi bőr!!
2010. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ahhoz
2010. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha valaki belédszeret akkor nem fogja érdekelni, viszont amig önmagad nem szereted, addig nem tudsz másnak annyi szeretet adni.
2010. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!