Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírnátok ki fél évet a...

Hogy bírnátok ki fél évet a párotok közeledése nélkül?

Figyelt kérdés
Most kapta orvosi utasításba a párom, hogy fél évig nem szexelhet ha jót akar. Mellkasi fájdalom meg lábgörcse van szex után másnap.Valószínűleg a dohányzás miatt alakulhatott ki ez nála bár van más komoly baja ami szintén szerepet játszhat. Lényegébe kibuktam mert majdnem olyan érzés mintha megcsalás vagy elhidegülés este forog fenn.
2010. máj. 10. 19:44
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Számtalan módja volt már, hogy az egészsége miatt, ilyen olyan áldozatot hoztam, ám ő képtelen berögzült szokásokat megváltoztatni. Nem köhög a férjem, hanem jojo dohányos. Hol szívja pár hónapig, hol leteszi 2-3 hónapig. Semmi érv nem hat rá. Többször mondta ő maga a gyerekért leteszi, ha én említem neki akkor azt mondja zsarolom. Párom sem akar a szextől megválni, de mivel neki fáj így most tréningezik akaraterővel. Amúgy idősek vagyunk már. ő 43 én 36 és most van egy közös pindurkánk 2 éves. Hát nem apa nélkül akarom felnevelni. Tudom, hogy nem minden a szex. Van amikor nem kívánom, van hogy örülten rámjön.

Csak az a baj hogy nekem elsőre az ugrott be hirtelen, hogy elhidegülés. Mintha ő el akarna távolodni, vagy kap az alkalmon. Na ezért szenvedtem ki. Ma már nyugisabb vagyok. Elsőre sokoló a hir.

2010. máj. 11. 09:09
 22/26 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Hát én még ilyet nem hallottam,a szex minden betegségre kiváló orvosság!Ha csak másnap jelentkeznek a tünetek az nem a szexeléstől van.És a doki leirta,hogy nem lehet vagy csak a párod mondta?Én is cigizek,cukros is vagyok,magas a vérnyomim,anginás is vagyok meg minden bajom van,de sose mondta egy orvos se,hogy a szex miatt lenne!

Úgyhogy ha a párod mondta csak,akkor ő nem akar,keress magadnak egy szexpartnert!

Ő meg szivja csak a sok cigit,ha neki jobb az!Csak aztán nehogy agyvérzést kapjon!

2010. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

Hamis a baba! Ilyen orvosi utasítás képtelenség! Viszont ezzel jól lehet takarózni és a másikat távol tartani magunktól.

28/F

2010. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
64%
Még jó hogy én nem járok semmilyen buta emberekkel akik képesek inni, cigizni... :)
2010. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Ez igenis egy fontos kérdés!Szerintem.De ha szex nem is lehet,attól még lehettek gyengédek egymással,ami sokszor "elég".Legalábbis annyira,hogy ne hidegüljetek el egymástól.
2010. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha szereted, úgyis bármit megteszel érte és a kapcsolatotokért, ha nem, akkor úgyis mindegy. Kreatívan meg lehet oldani ezeket a dolgokat.

És nem "nem közeledik hozzád a párod". Ez egészen más dolog.

2012. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!