Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírnátok ki fél évet a...

Hogy bírnátok ki fél évet a párotok közeledése nélkül?

Figyelt kérdés
Most kapta orvosi utasításba a párom, hogy fél évig nem szexelhet ha jót akar. Mellkasi fájdalom meg lábgörcse van szex után másnap.Valószínűleg a dohányzás miatt alakulhatott ki ez nála bár van más komoly baja ami szintén szerepet játszhat. Lényegébe kibuktam mert majdnem olyan érzés mintha megcsalás vagy elhidegülés este forog fenn.
2010. máj. 10. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

elég furcsa tanács, de ha ezzel lehet rajta segíteni...

nem is értem, miért magadra gondolsz első körben, és nem ő rá (a szerelmedre), hogy minél hamarabb meggyógyuljon...

2010. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%

mi ezzel a gond? attól hogy neki nem szabad, az csak rá vonatkozik, attól még élheted a saját világodat, ha kívánod. Neki erről nem kell tudnia.


miért akarsz szenvedni egy roncs mellett, virágom?

2010. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

ha ezen múlik,akkor több időt is kibirnék...

páromnak autóbalesete volt,jóideig a maximum az volt hogy én őt szájjal,ő engem ujjal...de csak mert neki hiánya volt,én közben azon aggódtam végig,nehogy nagyobb levegőt vegyen a kelelténél,el voltak repedve a bordái...


szereted te eléggé őt?

2010. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Tuti elfog hidegülni a kapcsolatotok.
2010. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni, de a doki nyilván nem viccből mondta, amit mondott.... Ha ezzel segítenék a párom egészségének javulásában, szó nélkül tűrném a dolgot. Más: csak szexelnie nem lehet, vagy más hasonlót sem? Mert akkor kézzel- szájjal, stb még játszhattok egymással, és úgy talán a szex hiánya is pótolható lenne, nem?
2010. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

A férjemet is féltem, hiszen ez a hír nekem azért is tett be mert tudom, hogy minél komolyabb a dolog annál közelebb a végleges elválás. (halálos betegsége van, nem rák, sorvadás)

Amúgy meg azért maradok mellette mert szeretem. Tudom hogy van más módja is a dolognak de az már nem olyan igazi.A szoros testi kontaktus számomra fontos. Megcsalni nem akarom, de szenvedni fogok a hiánytól. Mint ahogy ő is.

2010. máj. 10. 19:55
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

komolyan nem bir ki a kapcsolatotok fél évet szex nélkül?

milyen tanács az könyörgöm, hogy "mit akarsz egy roncs mellett virágoM?"

én ha egyszer imádom a barátomat, és ez igy is van, soha senki más nem kéne, mert nem is találnék hozzá hasonlót, azért, mert valami baja lenne szegénynek és nem szexelhetnénk fél évet, attól még lehettek együtt, bármit lehet csinálni.És különben meg más módja is van a kielégülésnek, ha már ennyire ez hiányozna. Van a barátodnak keze is, és neked is ;)

és én nekem az is elég lenne, ha hozzá bújhatnék, hát nem tudok ti ezekszerint hogy vagytok ezzel

2010. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
most akkor halálos betegség, vagy fél év szex nélkül?
2010. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én kibírnám, mert - bár imdáom a férjemet - nem nagyon érdekel a szex.

De ezt az orvosi tanácsot nagyon furcsállom. A szex inkább "gyógyszer", mintsem ellenszer. Ezer érv szól mellette és ellene szinte egy sem. A férjed egyszerűen fél, szorong és félő, hogy ő találta ki ezt. A helyedben én beszélnék az orvosával. Elvileg jogod lenne hozzá.

2010. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
dohányzásból eredően, valószínűleg már nem bírja a tüdeje ellátni a vérereket oxigénnel, ezért e tanács. Végül is van benne valami, de ha nem szokik le fél év ide vagy oda ugyanott fogunk tartani
2010. máj. 10. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!