Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbeesetten szeretnék...

Kétségbeesetten szeretnék segíteni a barátnőmnek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már többször említette, hogy a nagynénje férje szinte mindig ki akar vele kezdeni, de ő nem mer szólni senkinek... (Amit elítélek, hát azért van a szája!!!!) Hiába mondom neki, hogy szóljon a szüleinek vagy valakinek ne csak nekem....

Mit tegyek?


2010. máj. 10. 17:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azt csak meg lehet oldani, hogy kettesben ne maradjanak.
2010. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan mitől kell ennyire félni?nem neki van félnivalója..és inkább legyen balhé,minthogy addig eljusson a dolog h szexuálisan bántalmazza vagy ilyesmi...
2010. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azt meglehet oldani, hogy ne legyenek kettesben, de annak a pasinak nincsenek határok. Én nem tudom, hogy mitől fél. Ez nem neki ciki, hanem annak.... a senkiházinak. Hogy van bőr a képén ilyet tenni?
2010. máj. 10. 20:56
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek kettesben, már vannak tanúk, hogy nem ő molesztálta a pasit.
2010. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Majd igyekszem nyitva tartani a szemem.

Aggódom érte!

2010. máj. 10. 21:25
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Mondjatok meg a pasinak,ha nem hagyja abba,akkor megmondjatok a felesegenek.
2010. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért szégyelli magát ,csináltak már valamit? ha nem vette a lapot,csak kikezdett vele nagynénje férje,az ránézve nem szégyen.
2010. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
Mielőtt tönkre tennéd nagynéni házasságát,körül kellene járni a dolgot,hátha csak tetszik a hapsi a barátnődnek,és téged hülyít ezzel az általa úgy óhajtott sztorival.
2010. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
54%
Előttem való hozzászólónak igaza van! Mindenről meg kell bizonyosodni előbb és utána cselekedni, mert ha nekem ilyet mondana a barátnőm akkor tuti utána járnék és beszélgetnék a nagynéne férjével. Mert mi van akkor ha az eset nem úgy van, ahogy a barátnőd állítsa! Csak azért is, mert ha nekem a barátnőm ezt mondaná, hogy mert szégyenlem, meg, hogy nehogy én legyek a hibás akkor már valami gyanús lenne számomra! De nem akarok ítélkezni senki felett! Próbálj beszélgetni a nagynéne férjével! És majd a lánnyal! Próbáld úgy. hogy hetente egyszer mindig ugyan azt a kérdéseket teszed fel nekik! És ha midig máshogy válaszol valamelyik akkor már ott lehet egy kis bi-bi! De semmi szín alatt ne támadd le egyiket se!
2010. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Letámadni senkit nem szeretnék, mert nem vagyok olyan. Csak szeretnék ennek a dolognak véget vetni valahogyan.
2010. máj. 17. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!