Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy igazi barát?

Milyen egy igazi barát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

aki akkor van melletted, amikor más nem :)

aki ha rosszat csinált, vagy mindenkire nézve bántó dolgot, ő akkor is megérti és megbeszéli veled, nem a hátad mögött beszél ki. Akitől ha megkérdezed, hogy nem-e kisérne el valahová, nem azt mondja, hogy bocsi, nincs kedvem, hanem, persze, mikor indulunk? :)

nekem sajnos teljesen ilyenben nincs részem :S

2010. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sincs:S
2010. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem sértődik meg apróságokon, akivel fél szavakból is megértitek egymást, akivel mindig kellemes, jó a hangulat.

Akire számíthatsz ha baj van, mert ő mindig örömmel segít neked, önzetlenül. Tehát nem vár semmit cserébe.

Persze ehhez az kell, hogy te se légy önző, és ő rád is számíthasson ha neki van valami nyűgje.

2010. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát szerintem ilyen csak a filmekben létezik:-(
2010. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ja
2010. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tökéletes superman-re gondoltam, tudom, hogy tökéletes ember nem létezik, és tökéletes barát sem. Olyan viszont igen, akit az ember minden hibájával együtt a legjobb barátjának tart.

Várnék még válaszokat.

2010. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mindig számíthatsz rá,őszinte,nem irigy rád
2010. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki elfogad Téged a hibáiddal és a gyengeségeiddel együtt,nem ítélkezik feletted,és nem beszél ki a hátad mögött,Te pedig ugyanígy viselkedsz Vele.Számomra ezt jelenti.
2010. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak filmekben létezik, mert nekem van egy ilyen jó barátom.


Munkahelyen ismertem meg, együtt dolgoztunk, aztán én eljöttem onnan, de utána is sokszor találkoztunk.

Mindig tisztelem, mert egy nagyon okos, értelmes, jó fej, vicces pasi, nálam jóval idősebb, így szerelmes nem lettem belé sosem, és hát mindkettőnknek meg volt a saját élete, ezért csak simán mint egy barát, úgy kedvelem.

Szerintem ő a legjobb barátom, mert soha nem bántott még meg semmivel, és bármi gondom van ő elmondja mi a tuti, és mindenképpen segít nekem. Olyan még soha nem volt, hogy kértem tőle valamit, és ne segített volna.

Ritkán ő is kért tőlem ezt-azt, és én is mindig boldogan rohantam segíteni, hisz teljes mértékben megérdemli.

Nem szeretném elveszteni, mert nagyon kedvelem őt.



Általánosban pedig volt egy barátnőm akivel minden nap együtt voltunk suliban, meg suli után is :) Nekem ő teljesen olyan volt, mint ha a testvérem lett volna.

Amit én gondoltam azt ő kimondta, amit ő gondolt, azt én kimondtam, szóval nagyon egy hullámhosszon voltunk.

Csak aztán a lány családja kiköltözött vidékre, túl messzire, így már nem tartjuk a kapcsolatot. Ő már csak egy szép emlék marad. Najó, szökőévben egyszer talizunk azért :)

2010. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most meg egy olyan barátnőm is van, aki néha irigy és olyan kor bolond, de azért lehet kezelni :D

Attól függetlenül ő is jó barátnő, együtt bulizunk mindig, és bár néha fárasztó amikor sokat vagyunk együtt, de rá is számíthatok ha valami van, és ő is számíthat rám.


Ha el tudjuk fogadni mások hülyeségeit, akkor szerintem több barátunk lesz :)


És lehet hogy lesz köztük 1 igazi legjobb is, csak nem vesszük észre hogy van. Ez is előfordulhat :)

2010. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!