Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt vele, és...

Miért csinálom ezt vele, és mondok rá ilyeneket?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon mérges vagyok a barátomra, és pl. egyedül vagyok itthon, vagy akár csak pl. anyámmal beszélgetek róla mindig olyanokat mondok rá, hogy: b*zi, k*csög, szemét, meg hogy hadd szenvedjem, l*szarom...
2010. máj. 10. 15:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindezt ilyen okosan meg tudod fogalmazni,hogy lehet,hogy tudatosan nem tudsz enyhíteni ezen a dolgon?Megérdemli esetleg,hogy így beszélj vele?Tett valamit?Bármi erre a válasz,ilyenre senki nem szolgál rá.Ha bántani tudod csak,inkább engedd el.Sok sebet szerezhet így.Ezt szeretnéd?
2010. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok neked! És erre még büszke is vagy??!! A pasid hogyhogy nem dobott még ki a francba? Ritka nagy szemét vagy az már egyszer biztos. Légy büszke magadra!
2010. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne beszélj ilyen csúnyán ha nem akarod elevszíteni!Ha elakarod akkor meg nyugodtan, de viszont az egész város attól fog zengeni hogy te xy veled senki ne jöjjön össze mert te csak ilyenre vagy képes!
2010. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi váltja ki a haragodat vajon?Mivel tud folyamatosan felhúzni?
2010. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A kommentjeidet olvasva az az érzésem, hogy te már mennél tovább ebből a kapcsiból, de úgy kevered a lapokat, hogy a pasas legyen az, aki szakít veled. Na, közel járok az igazsághoz? Szerintem lúzernek is tartod.
2010. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt neked kell tudni,hogy miért egy homoszexuális férfival kezdtél,ha meg nem az,akkor miért hazudozol...egyébként ez egy súlyos jellemhiba.

Az meg,hogy ha egyedül vagy otthon és te ilyeneket mondogatsz azt jelenti,hogy mellé még elég erős mentális problémád is van...


Nos komolyan.Szerintem egy elkényeztetett hülyegyerek vagy,de sebaj pár év múlva felcsinálnak,aztán lelép a pasi,viszont részben lesz okot szidni ezután...tudod mindenki saját sorsa kovácsa....

2010. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia! Ne tedd, hülyeség. Később csak úgy fog rád emlékezni az a nő, aki ezt meg azt csinálta. Jó pár év múlva már ciki lesz. Tudod, az ilyen típusú embernek a szemébe nem mondják meg az emberek a véleményüket (max.itt a gyk.), de a hátad mögött folyhat a gyalázkodás.

Neked milyen véleményed alakulna ki erről a viselkedésről. Mit tanácsolnál egy lánynak ha ugyanezt írná ki, mint te. :)

2010. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés vagy egy provokatív sz@r kamu,vagy igaz,ami pedig elég szomorú.

Először azt gondoltam,hogy ilyen ember nincs,és csak kitaláltad a problémát,hogy itt provokálj,és röhögj egy jót a válaszolókon.Aztán eszembe jutott,hogy ismerek olyan embert,nem is egyet,aki ugyanilyen lelkileg sérült,mentálisan toprongy idióta,mint Te.Ha már egyszer beláttad,hogy szemét vagy,akkor elengedhetnéd végre ezt a srácot,had déljen egy boldogabb életet egy olyan lánnyal,aki igazán szereti.Ha elengednéd,neki is jót tennél,és Neked sem kéne eljátszanod,hogy igazán szereted őt.

2010. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én szeretem a barátomat,mégis állandóan szidom,ha felidegesít
2010. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret valakit,akkor a szemébe mondja neki,mi a problémája Vele,én legalábbis úgy tudom.Nem a háta mögött illeti válogatott,alpári jelzőkkel.Egyébként is,ha valaki felidegesít,akit szeretek,akkor nyilván csak addig tart ez a haragszomrád állapot,amíg le nem nyugodunk.Eszembe nem jutna másoknak kö..ögözni,meg ilyenek.Az már azért bunkó dolog,és azt jelenti,hogy nem tisztelem eléggé.
2010. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!