Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt vele, és...

Miért csinálom ezt vele, és mondok rá ilyeneket?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon mérges vagyok a barátomra, és pl. egyedül vagyok itthon, vagy akár csak pl. anyámmal beszélgetek róla mindig olyanokat mondok rá, hogy: b*zi, k*csög, szemét, meg hogy hadd szenvedjem, l*szarom...
2010. máj. 10. 15:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
meg hogy: csóró, meg buta stb
2010. máj. 10. 15:03
 2/20 anonim válasza:
56%
azért mert nem szereted
2010. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha te sem tudsz rá magyarázatot adni, mi honnan tudnánk?!
2010. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
mert paraszt ko.ocsg vagy. és nem is szereted.
2010. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
csak kérdeztem hogy szerintetek ezek mire utalhatnak.
2010. máj. 10. 15:09
 6/20 anonim ***** válasza:

sajnos én is nagyon csúnyán beszélek a barátommal, de csak ha ideges vagyok, pedig nagyon szeretem

nem tisztelem eléggé, úgy gondolom, hogy mindent megtehetek, mert nem fog érte szólni, lehet, ha az elején már leállított volna, akkor most nem tartanánk itt

2010. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Ez nem feltételnül azt jelenti ,hogy nem szereted,de ha az ember indulatos,akkor hajlamos kicsit elendeni magát.
2010. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de én az esetek 90%-ban ilyeneket mondok rá a háta mögött, anyám meg is szokta jegyezni, hogy milyen undok vagyok
2010. máj. 10. 15:12
 9/20 A kérdező kommentje:

egyre többet gondolok a negatív tulajdonságaira, és mindenért veszekszem vele, mindenért belekötök, kiabálok, csúnyán beszélek vele.

Kb. 1 hónapig veszekedtem vele a semmin.

meg ha nem ny*lja a s*ggem, akkor hisztizek neki, csak a saját érdekeimet nézem

2010. máj. 10. 15:16
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
akkor ne csodálkozz, mert ha van egy kis büszkeség benne, hamarosan ki fogja adni az utadat és úgy maradsz meg az emlékeiben, mint egy olyan nő, aki elől menekülni kell, mert csak a rosszat kapta.
2010. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!